‘خوشحال و فروتن’: Ananya Panday در حال نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش مکمل مرد جایزه

Ananya Panday توسعه عظیم زیر فن همیشه از اولین و ارائه شده است قابل توجه اجرای برنامه بوده است.

او جذابیت خاصی در فیلم دانشجوی سال 2 مشخص شده است که او اولین و بازیگر در آخرین انتشار Pati Patni یا Woh واقعا ثابت کرد که او می تواند از مجموعه ای از شخصیت های به طرفداران خود را.

Ananya به تازگی نامزد دریافت جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک تابع جایزه را برای ایفای نقش در این فیلم که به او گفت: “به عنوان نامزد دریافت جایزه برای بهترین نقش دوم با بسیاری از ارشد بازیگران احساس بسیار خوبی است. به خصوص برای یک فیلم است که مانند یک بازیگر با تجربه مانند Bhumi که من شرکت ستاره. خیلی دوست دارم در آینده راه من, من احساس می کنم که همه کار سخت پرداخت می شود. این درایو تنها به من و به من انگیزه بیشتر برای ادامه دادن من در رابطه با هر یک از پروژه های من و امیدوارم بعد حتی کیسه های نامزدی به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن, شما می دانید. من فوق العاده خوشحال و فروتن!”

در مقابل کار Ananya Panday مشغول بوده است-به عنوان یک زنبور عسل دستکاری بین پروژه های بزرگ از Khaali Peeli در کنار Ishaan Khatter به Shakun Batra فیلم در کنار Siddhant Chaturvedi و Deepika Padukone. این بازیگر همچنین به تازگی اعلام کرد و در عین حال یکی دیگر از پروژه های در سبک و جلف است که همچنین علائم و نشانه های اولین پان هند انتشار کنار Vijay Deverakonda.

به تازگی Ananya نشان داده بود که در فیلم “Khaali Peeli’ به کارگردانی علی عباس ظفر بود در آینده به یک بسته بندی. بیشتر از آن این بازیگر گفت: فقط در یک روز از ساقه های باقی مانده قبل از همه خواسته شد که به بسته بندی کردن در اطراف Janata مقررات منع رفت و آمد پس از 21 روز مستند. صحبت کردن به اواسط روز Ananya نشان داد همان. “ما (Khaali Peeli خدمه ) تا به حال تنها یک روز از شلیک به سمت چپ, اما ما نمی تواند پایان فیلم به خاطر همه ایمنی مهم تر است. من امیدوارم که همه چیز به حالت عادی بازگشت, به زودی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de