دهلی اوج قدرت تقاضا می رسد فصل را در بالاترین 56 درصد بیشتر از ماه آوریل

دهلی نو شاهد اوج قدرت تقاضا رسیده است که تا آنجا که 5268 مگاوات در شب مه 24. تقاضا به بالاترین سطح خود در این فصل تا کنون و به طور قابل توجهی بالاتر از اوج قدرت تقاضا از 5094 مگاوات بود که ثبت شده در سال گذشته در همان روز.

آن را در مقایسه با ماه گذشته 3362 مگاوات دهلی اوج قدرت تقاضا با افزایش بیش از 56 درصد.

خروش بود نسبت داده شده است عمدتا به موج گرما در شمال هند گرفته اند که جیوه به 45 درجه سانتیگراد در بیشتر نقاط پایتخت است.

BSES discoms BRPL و BYPL موفق به دیدار با تقاضا از 2448 مگاوات و 1227 مگاوات بود.

BRPL و BYPL با موفقیت ملاقات اوج قدرت تقاضا 2448 مگاوات و 1227 مگاوات بود.

در آن بیانیه رسمی در 25 مه BSES گفت که دقیق تقاضا (بار), پیش بینی مهم است و قابل اعتماد برای تامین قدرت. آن انجام شده است در پارامترهای مختلف مانند (من) روز جلوتر در 96 زمان-اسلات (ii) داخل صورت روز و (iii) و میان مدت (از یک هفته تا یک سال).

در میان جنبه های دیگر آب و پارامترها مانند دما و بارش پوشش ابر و باد, سرعت باد, جهت باد و رطوبت نقش مهمی در دقیق تقاضا پیش بینی شده است. حتی تعطیلات و تصادفی اختلالات تاثیر بر قدرت تقاضا است.

“به دیدار امروز قدرت چالش ها و به گرفتن بر روی بسیاری متنوع و پویا متغیرهای BSES با استفاده از ترکیبی از پیشرفته آماری مدل های پیش بینی همراه با دولت از هنر آب و هوا پیش بینی راه حل های از جمله هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین” در بیانیه ای گفت:.

BSES بیشتر اضافه شده است که حصول اطمینان از قابل عرضه در هر فصل است که به عنوان مقدار تابع قدرت مناسب ترتیبات نیز دقیق تقاضا هوا و قوی شبکه توزیع. در همه این جنبه BSES discoms به طور کامل بشود برای اطمینان از قدرت کافی در دسترس بودن در طول ماه های زمستان ،

“ترتیبات شده اند firmed توسط BSES discoms به منبع برق کافی برای پاسخگویی به تقاضای برق از بیش از 44 lakhs مصرف کنندگان است. این ترتیبات شامل طولانی مدت از و ترتیبات بانکی با کشورهای دیگر. در مورد احتمالات پیش بینی نشده به دلیل کم نسل و قطع در نیروگاه های discoms خواهد خرید کوتاه مدت قدرت از بورس” به آن اضافه شده است.

در همین حال هند هواشناسی بخش (آی) هشدار داده است که آن را به پایان تابستان طلسم برای شمال هند به عنوان یک سوزان heatwave است به احتمال زیاد به نگه داشتن درجه حرارت بالاتر از 45 درجه سانتیگراد در اینجا برای چند روز آینده تا مارس 29.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net