دهلی خشونت: Kejriwal, درخواست برای صلح می گوید جلسه با Amit Shah ‘مثبت’

دهلی وزیر در روز سه شنبه با حضور در یک نشست سطح بالا بود که ریاست اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه پس از فوران خشونت در شمال شرق منطقه دهلی نو بیش از تابعیت متمم قانون (CAA) است که در آن هفت نفر از جمله یک پلیس سر پاسبان.

“هر کس می خواهد خشونت متوقف شود. صفحه اصلی وزیر بود به نام جلسه امروز این بود که یک مثبت است. تصمیم بر آن شد که تمام احزاب سیاسی خواهد اطمینان حاصل شود که صلح را برمی گرداند به شهر ما” Kejriwal گفت: رسانه ها پس از این نشست است.

وقتی پرسید که آیا او را به شما بخواهید برای ارتش به نام وزیر گفت که این مرکز وعده داده است که تعداد کافی از پرسنل پلیس داده خواهد شد. “اگر آن مورد نیاز است و سپس من امیدوارم…اما در حال حاضر این عمل است که گرفته شده توسط پلیس و…بوده ایم و مطمئن باشید که تعداد کافی از پرسنل پلیس مستقر خواهد شد به عنوان مورد نیاز,” او اضافه شده است.

پیش از آن در روز Kejriwal تا به حال ابراز نگرانی در خشونت و به نام برای آب بندی از مرزها برای جلوگیری از تشدید بیشتر.

“من به تمام درخواست تجدید نظر Delhiites برای حفظ صلح است. ما نگران خشونت در شمال-EastDelhi. چند پلیس و غیرنظامیان زخمی شدند و برخی جان خود را از دست. چندین خانه شد و آتش ها و مغازه ها آسیب دیده بودند. آن است که بسیار مایه تاسف است” Kejriwal گفت: در کنفرانس مطبوعاتی.

ترس است که خشونت می تواند بیشتر تحریک مردم “که از خارج” Kejriwal به نام برای بسته شدن دهلی مرزها.”MLAs از مناطق مرزی باید گفت که افرادی هستند که از خارج. وجود دارد نیاز به مهر و موم مرزها و انجام پیشگیری دستگیری,” او گفت:.

پلیس دهلی بیمارستان ها و دهلی خدمات آتش داده شده است دستورالعمل های مناسب به این وضعیت را تحت کنترل دهلی وزیر گفت.

در همین حال اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک جلسه با دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal و وزیر Arvind Kejriwal بر وخامت وضعیت نظم و قانون در منطقه 12 ظهر امروز (سهشنبه).

درگیری آغاز شد و در Jaffrabad, Maujpur و چند باغ با معترضان آتش زدن خانه ها و مغازه ها و وسایل نقلیه و پرتاب سنگ در هر یک از دیگر. درگیری گزارش شده بین نرم افزار-کا و ضد کا معترضان.

با توجه به گزارش های ده پلیس شده اند به طور جدی زخمی شدند. DCP Shahdara, Amit Sharma نیز زخمی در سنگ-pelting و بستری حداکثر بیمارستان در Patparganj. او گفت که یک لخته در مغز است. ماشین خود را به آتش نزدیک Chand باغ بازار.

حوادث خشونت و آتش سوزی نیز گزارش شده از مناطق Maujpur, کردم پوری Gokulpuri و Dayalpur. صور بازار در Kapur پمپ بنزین در Gokulpuri به آتش کشیده شد در حدود 9 ساعت در روز شنبه. این تظاهر کنندگان همچنین آتش به یک پمپ بنزین در Bhajan پورا منطقه است.

این درگیری همزمان با سفر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در دهلی نو و به صرف ترین بخشی از روز سه شنبه در سرمایه های ملی. نیروهای امنیتی هستند که در گارد برای جلوگیری از هر گونه حوادث در دهلی نو.

هشت شرکت از CRPF مستقر شده اند در خشونت-آمار مناطق شمال شرقی دهلی نو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>