دهلی خشونت: نظامی و پلیس کشته در درگیری بیش از کا در Bhajanpura; CRPF مستقر

پس از مرگ یک پلیس دهلی پاسبان در خشونت که فوران در طول درگیری بیش از ستیز تابعیت متمم قانون (کا) در دهلی Maujpur یک غیر نظامی نیز از دست داده و زندگی خود را در Bhajanpura منطقه در شبیه درگیری.

نیروهای امنیتی مستقر شده اند در Khajuri Khas منطقه پس از حوادث خشونت در مناطق شمال شرق منطقه. هشت شرکت از CRPF مستقر شده اند در خشونت-آمار مناطق شمال شرقی دهلی نو از جمله Maujpur و Jaffrabad پس خشونت آمیز ضد کا تظاهرات.

درگیری آغاز شد و در Jaffrabad, Maujpur و چند باغ با معترضان آتش زدن خانه ها و مغازه ها و وسایل نقلیه و پرتاب سنگ در هر یک از دیگر. درگیری گزارش شده بین نرم افزار-کا و ضد کا معترضان.

همانطور که در حال حاضر بیش از 20 نفر زخمی و مجروح شده اند و در طول تظاهرات خشونت آمیز در Jaffrabad و در حال درمان در گورو Teg بهادر بیمارستان. آنها بستری در تلفات بخش با آسیب های جدی.

اتحادیه وزیر از دولت برای خانه G. کیشان ردی برگزار شد یک جلسه در MHA بیش از این حوادث خشونت بار در شمال-شرق دهلی نو. ردی گفته است که نیروهای بیشتری مستقر شده اند برای حفظ وضعیت نظم و قانون.

صحبت کردن با رسانه ها ردی گفت که خشونت بود و هماهنگ با “چشم در آمریکا رئیس جمهور را در سفر به هند است.”

این پاسبان که درگذشت در Maujpur شناخته شده ای لعل. لعل رفت و در را در وضعیت تحت کنترل است اما پایدار قبر صدمات ناشی از ضربه های سنگ. او با عجله به بیمارستان نزدیک اما نمی تواند زنده ماندن مصیبت و گذشت.

او یک بومی از سیکر راجستان پیوست و پلیس دهلی به عنوان پاسبان در سال 1998 است. او در نوشته شده بود از ACP/Gokalpuri.

قابل توجه Maujpur تا به حال شاهد عظیم سنگ-pelting در فوریه 23, بیش از حد. وضعیت خشونت تبدیل شد در روز یکشنبه پس از BJP رهبر Kapil Mishra وارد Maujpur Chowk.

  

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>