دهلی شورش: دو chargesheets واصل شود برای Chandbagh, Jaffrabad حوادث; ex-AAP رهبر طاهر حسین به نام

پلیس دهلی خواهد شد پرونده دو اتهام ورق در دهلی نو مورد شورش در روز سه شنبه. مورد اول شامل Chand باغ شورش در حالی که این اتهام دوم ورق مورد Jaffrabad شورش حادثه است.

در Chand باغ شورش صورت معلق Aam Aadmi Party (AAP) عضو شورا طاهر حسین خواهد بود به عنوان Special Investigation Team (نشستن) پیدا کرده بود بنزین بمب در خانه خود را. همراه با طاهر Hussian و 15 نفر دیگر نیز به عنوان متهم در دهلی شورش حادثه از جمله طاهر برادر شاه عالم.

اتهام ورق ثبت خواهد شد در Karkardooma دادگاه.

Chand باغ یکی از بدترین آمار مناطق در طول شورش. IB کارمند Ankit شارما نیز داشت به قتل در یک تخلیه اینجا.

دوم شارژ برگه ثبت خواهد شد در ارتباط با شورش که در محل Jaffrabad منطقه که دو Pinjra Tod فعالان پیگرد قانونی مواجه. اتهام ورق در Jaffrabad ضد شورش مورد خواهد بود در برابر ده نفر و Pinjra Tod اعضا خواهد بود به نام تکمیلی اتهام ورق.

هفته گذشته پلیس دهلی ویژه همراه بود دستگیر Pinjra Tod فعال ناتاشا Narwal و رزرو خود را در زیر دقیق فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) قانون به اتهام توطئه در شمال شرقی دهلی شورش در ماه فوریه و فرستاده شدند قضایی حضانت برای 14 روز.

Narwal همراه با یکی دیگر از JNU دانشجو Devangana Kalita در حال حاضر دستگیر شده است در یک مورد دیگر در حال بررسی توسط پلیس دهلی جرم شعبه مربوط به خشونت در شرق دهلی نو و قضایی حضانت تا ژوئن 11. شهری دادرس Kapil Kumar ارسال هر دو آنها را به بازداشتگاه برگرداندن قضایی بعد از پلیس دهلی به دادگاه گفت که آنها دیگر به دنبال بازداشت خود برای پروب.

درگیری های جمعی شکسته بود در شمال شرقی دهلی نو در تاریخ 24 فوریه در این سال بیش از تابعیت متمم قانون (CAA) از خروج بیش از 50 نفر کشته و حدود 200-250 از آنها مجروح شدند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>