دهلی شورش: HC به مرکز 4 هفته برای پاسخ به درخواست دنبال فیرث در برابر 3 BJP رهبران برای بیان نفرت

یک روز بعد از نیمکت از دادگاه عالی دهلی نو شد پایین آمد سخت در دولت و کارگردانی فوری ثبت نام از دپو در برابر BJJP رهبران بیش از اتهام نفرت سخنرانی یکی دیگر از نیمکت به ریاست رئیس دادگستری DN پاتل اعطا چهار هفته به مرکز و پلیس به فایل خود را در پاسخ به پیل به دنبال همان.

دادگاه اجازه impleadment از مرکز در پیل به دنبال مسکن از دپو و دستگیری در شمال شرقی دهلی خشونت.

در طول دادرسی پلیس دهلی به دادگاه گفت که در یک تصمیم آگاهانه آنها تصمیم گرفته اند به یک فایل شاه برای بیان نفرت در برابر هر کسی که در این مرحله به عنوان آن را نمی خواهد کمک به بازگرداندن صلح و عادی.

نیمکت نیز شامل عدالت C هری Shankar, مجاز مرکز به عنوان یک حزب در مورد وکیل پس از کلی Tushar مهتا به دادگاه گفت که این مرکز مسئول حفظ نظم و قانون در دهلی و باید در این زمینه است.

این موضوع بیشتر شده است ذکر شده برای شنوایی در آوریل 13.

پلیس دهلی به دادگاه اطلاع داد که دهلی نو ثبت شده است 48 فیرث در ارتباط با خشونت.

دپو شده اند ارائه شده است در رابطه با آتش سوزی غارت و مرگ و میر در جامعه, خشونت, او گفت:.

شمار کشته شدگان در خشونت رسیده 34 روز پنج شنبه با حدود 200 نفر مجروح شدند.

یک درخواست ثبت شده در دادگاه عالی به دنبال ثبت نام از شاه در برابر BJP رهبران Anurag Thakur, Parvesh ورما و Kapil Mishra به اتهام نفرت سخنرانی.

در اوایل روز چهارشنبه دادگاه عالی ابراز “غم و اندوه” در طول پلیس دهلی را شکست به ثبت نام دپو در برابر سه BJP رهبران خود ادعا نفرت سخنرانی. دادگاه ساخته شده قوی مشاهدات و گفت: این شهرستان تا به حال دیده می شود به اندازه کافی خشونت و نباید شاهد یکی دیگر از 1984 ضد سیک شورش-مانند حادثه است.

نیمکت بود نیز مورد سوال است که زمانی که پلیس می تواند ثبت نام دپو در ارتباط با حوادث خشونت چرا آن را نه فراموش همان زمانی که آن را آمد به اتهام نفرت سخنرانی توسط سه BJP رهبران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>