دهلی شورش: Chargesheets به ثبت در IB افسر Ankit Sharma, پرونده قتل, Rajdhani مدرسه حادثه

جرم و جنایت شاخه ای از پلیس دهلی خواهد فایل اتهام ورق امروز در Ankit Sharma مورد قتل و Rajdhani مدرسه حادثه است. هر دو این موارد مربوط به خشونت که فوران در دهلی نو در ماه فوریه این ادعا بیش از 50 زندگی می کند.

در مورد قتل Ankit Sharma, یک جوان IB رسمی ثبت شد در تاریخ 26 فوریه در Dayalpur ایستگاه پلیس. Ankit Sharma به قتل رسید در خارج از سابق AAP رهبر طاهر حسین در Khajuri Khas منطقه در فوریه 25. پس از کشتن Ankit شارما اوباش پرتاب کرده بود خود بدن مرده در نزدیکی و تخلیه. بدن صید شد از تخلیه روز بعد در صبح است. شاهد ایستاده بر روی یک تراس اسیر بود تصویری بر روی تلفن همراه خود را که در آن یک گروه از افراد می تواند دیده می شود آزادسازی بدن مرده در تخلیه. در طول postmortem, پزشکان یافت 51 تیز و صدمات بلانت در Ankit بدن.

ده نفر از جمله طاهر حسین دستگیر شدند در این مورد. تحقیقات نشان داده است که وجود دارد ريشه توطئه پشت شورش و قتل Ankit Sharma بود که یک چهره آشنا در این منطقه است. او به طور خاص توسط اراذل و اوباش به رهبری طاهر حسین. آن یافت شده است که طاهر حسین است که فرد اصلی که تحریک اوباش هر دو در فوریه 24 و 25 در Chand باغ منطقه است. Chargesheet علیه او در یکی دیگر از ضد شورش مورد 24 فوریه ثبت شده در شنبه جرم و جنایت و شعبه دارد. در جریان تحقیقات به خون آغشته چاقو استفاده می شود به چاقو Ankit شارما و خون آغشته لباس قاتل (با Ankit خون) کشف شد. یکی دیگر از چاقو استفاده در جرم بود نیز بازیافت. طاهر را با مجوز سلاح کمری کشف و ضبط شد در یک مورد جداگانه.

دوم شارژ ورق خواهد بود در زمینه Rajdhani مدرسه مورد آن ثبت شده بود در 5 مارس. این مورد ثبت شده برای شورش صورت گرفت که در تاریخ 24 فوریه در خارج Rajdhani عمومی, مدرسه, Shiv Vihar جدید Mustafabad, Delhi. مورد ثبت شده بود در شکایت از مالک و مدیر DRP صومعه عمومی که در مجاورت Rajdhani مدرسه در Shiv Vihar. شورش کرده بود معترضان در داخل و شلیک گلوله از تراس Rajdhani مدرسه. آنها همچنین پرتاب بمب بنزین, اسید, آجر, سنگ, و دیگر موشک با استفاده از یک بداهه زیادی آهن منجنیق مخصوص نصب شده برای این منظور از تراس Rajdhani مدرسه. شورش تا به حال با استفاده از طناب برای بالا رفتن از تراس Rajdhani مدرسه به ترکیب DRP صومعه مدرسه و سپس اوباش به حال مجموعه مدرسه در آتش است.

شورش نیز غارت کامپیوتر و دیگر اقلام گران قیمت از DRP مدرسه صومعه. آنها هم سوخته در یک ساختمان متعلق به آنیل شیرینی که ایستاده بود درست در مقابل Rajdhani مدرسه در طرف دیگر از جاده ها است. Dilbar Negi کارمند با آنیل شیرینی بود به دام افتاده در داخل و سوخته بدن مرده پیدا شد بعد توسط پلیس.

هجده نفر از جمله فیصل Farooque که صاحب Rajdhani مدرسه دستگیر شده اند در این مورد. در جریان تحقیقات مشخص شده است که فیصل Farooque تا به حال تخم یک توطئه به منظور رسوب و تشدید شورش در داخل و اطراف Rajdhani مدرسه. در دستورالعمل های مجاور و رقیب DRP صومعه مدرسه 2 اجرای پارکینگ و ساختمان آنیل شیرینی بود سیستماتیک نابود شده توسط mob. این آشکار است از این بیانیه از شاهدان که شامل گارد در DRP مدرسه و خود نگهبان در Rajdhani مدرسه. تماس خود را با جزئیات تجزیه و تحلیل و ارتباط با اعضای برجسته جبهه هند Pinjratod گروه جامع کمیته هماهنگی, حضرت Nizamuddin مرکز و برخی دیگر از اساسی روحانیون نیز نور است.

در هر دو موارد بالا بررسی بیشتر در برابر دیگر افراد متهم که در حال حاضر شناسایی شده در این مورد ادامه خواهد داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>