دهلی شورش: AAP تعلیق corporator طاهر حسین پس از شاه نام او را در IB کارمند مورد قتل

Aam Aadmi Party (AAP) در روز پنج شنبه خود را به حالت تعلیق corporator طاهر حسین بعد از پلیس دهلی به نام او در FIR ثبت نام در بخش 302 قانون مجازات اسلامی (مجازات برای قتل) برای کشتن یک اداره اطلاعات (IB) کارمند که خانواده متهم او را به قتل.

شاه ثبت شده است در Dayalpur ایستگاه پلیس در شمال شرق دهلی نو است.

در یک صدای جیر جیر در آن رسمی حساب AAP گفت: “شورا طاهر حسین متوقف شده است از Aam Aadmi Party تا اتمام تحقیقات در دهلی نو مورد خشونت.”

قبلا AAP supremo و دهلی وزیر گفته بود هیچ rioter صرف نظر از وابستگی حزب باید در امان خواهد بود زمانی که از او خواسته شد در مورد اتهام دخالت حسین در شورش.

“اگر کسانی که در شورش ها یافت می شود از AAP آنها را دو برابر مجازات,” او گفت:.

Ankit شارما (26) که مشغول به کار برای IB, گم شده در روز سه شنبه و بدن خود را داشت در یک تخلیه در نزدیکی خانه اش در شورش-آمار Chand باغ منطقه در روز چهارشنبه. خانواده اش را متهم کرده بود که محلی عضو شورا و همکاران خود را از درگیر شدن در این قتل است.

حسین, اما, انکار نقش خود و رد اتهامات.

در یک پیام ویدئویی در حال گردش در رسانه های اجتماعی او گفت: “من آمد به دانستن از اخبار و گزارش است که من در حال سرزنش برای قتل یک مرد است. اینها دروغ و اتهامات بی اساس. برای ما امنیت من و خانواده من تا به حال نقل مکان کرد و دور از خانه ما روز دوشنبه در حضور پلیس.”

“من کار می کرد برای متوقف کردن خشونت و من بی گناه هستم. من متوقف مردم از بالا رفتن از ساختمان. در فوریه 24, پلیس انجام یک جستجو از ساختمان نقل مکان کرد و ما را از وجود و بعد از آن ما معطوف به یک مکان امن. تا 4 بعد از ظهر در فوریه 25, پلیس حاضر در ساختمان” او ادعا کرد.

“من درخواست پلیس برای حضور در این منطقه به عنوان ساختمان بود هدف قرار داده و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد غیر قانونی. پلیس دهلی در حال حاضر در ساخت و تنها آنها می توانید بگویید دقیقا چه اتفاقی افتاده است. من به طور کامل همکاری با پلیس,” او گفت:.

“من بسیار غمگین هستم به شنیدن در مورد مرگ Ankit Sharma. او باید عدالت را دریافت کنید. من نه درگیر در این حادثه است. باید وجود داشته باشد یک تحقیق کامل از این موضوع,” او اضافه شده است.

به عنوان سر و صدا رز برای اقدام علیه او به خصوص از BJP پلیس دهلی مهر و موم شده یک کارخانه متعلق به عضو شورا در Khajoori Khaas منطقه است.

شمار کشته شدگان در خشونت رسیده 38 روز پنج شنبه. پلیس دهلی تشکیل دو ویژه بررسی تیم (نشسته) جرم شعبه به پروب شمال شرقی دهلی شورش موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>