پلیس دهلی DCP راجش Deo که نازل شده در جمعه شاهین باغ تیرانداز لینک با Aam Aadmi Party (AAP) بود محروم از انتخابات وظیفه کمیسیون مستقل انتخابات در روز چهارشنبه.

نظرسنجی بدن در زمان قوی از نظر جرم و جنایت در شعبه افسر و نام خود را به بیانیه “کاملا ناخواسته است.”

Deo به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که Kapil Baisala که باز آتش در شاهین باغ در شنبه بود AAP عضو.

“ما تحقیقات اولیه ما در بر داشت برخی از عکس ها از Kapil تلفن که ایجاد و او در حال حاضر فاش کرد که او و پدرش پیوست AAP یک سال پیش,” او گفت:.

AAP تا به حال با نزدیک شدن به نظرسنجی بدن در برابر افسر پلیس است.

گرفتن قوی در اعتراض به اظهارات, EC گفت: Deo را انجام داده است “عواقب” بر برگزاری “انتخابات آزاد و عادلانه.”

در فوریه 1, Baisala از کار اخراج شده بود دو دور در هوا در شاهین باغ که در آن ضد کا تظاهرات برگزار شد بیش از یک ماه در حال حاضر.

پس از چیره توسط پرسنل پلیس او شعار می دادند “Jai Shri Ram” و گفت: “hamare desh me aur kisi ki nahi chalegi sirf Hinduon کی chalegi (تنها مسلمانان باید بگویم در کشور ما هیچ کس دیگری)” را به عنوان او را بازداشت گرفته شده توسط پلیس دهلی.

در اوایل روز چهارشنبه در دهلی نو وزیر و AAP supremo Arvind Kejriwal گفت: اگر فرد متعلق به خود او داده می شود باید “دو مجازات”.

“من آگاه هستم از خود (Baisala را) روابط با هر حزب سیاسی. اگر او حتی از راه دور مربوط به AAP او داده می شود باید دو مجازات. اگر او سزاوار 10 سال در زندان به او داده می شود باید با 20 سال زندان محکوم شد. باید وجود داشته باشد هر گونه سازش در امنیت ملی است.

“من همچنین می خواهم به درخواست اتحادیه خانه وزیر نه به سیاست امنیت ملی” Kejriwal گفت.

خانواده Kapil همچنین هرگونه پیوند با AAP اضافه کرد که هیچ یک از اعضای خانواده اش را لینک کلیک کنید برای حزب.

“AAP هیچ ربطی به با هر کسی از خانواده من است. آنها آمدند به ما در طول Lok سبها انتخابات است. آنها ما را می پوشند AAP کلاه. من در BSP در سال 2012. بعد من ترک سیاست” Gaje Singh, Kapil پدرش نقل عنوان کرد و گفت توسط ANI.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im