دهلی نو-شورای ملی مقاومت jolted به عنوان زلزله 4.7 بازدید الوار در راجستان

لرزش احساس شد در دهلی نو و در نزدیکی مناطق از جمله Noida Gurugram روز جمعه به عنوان یک رسانه-شدت زلزله 4.7 آمار الوار در منطقه راجستان.

با توجه به مرکز ملی زلزله شناسی این زلزله 4.5 با آن کانون 63 متر در جنوب غربی Gurugram, Haryana, زده در 7 بعد از ظهر. محل بر روی نقشه نشان می دهد که کانون می افتد در Kotkasim منطقه راجستان منطقه الوار.

عمق لرزش 35 متر از سطح.

شوک به طول انجامید برای چند ثانیه با کاربران توییتر مصرف آن را به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را. لرزش احساس شد در سراسر دهلی نو و در نزدیکی مناطق Noida Ghaziabad در بالا و Gururgram Faridabad در هاریانا نیز هست.

در حالی که دهلی نو-شورای ملی مقاومت ضربه شده بود با یک سری از لرزش در ماه مه و ژوئن این اولین بار است که چنین زلزله در ماه جولای.

در مه 29, منطقه آمار زلزله از یک بزرگی 4.6 در مقیاس ریشتر با کانون در Rohtak, Haryana. قبل از آن در 15 مه دهلی نو شد ضربه توسط یک زلزله با بزرگی 2.2 در مقیاس ریشتر آمار 13km NW از دهلی نو و قبل از آن. در مارس 10, متوسط شدت زلزله 3.4 تا به حال آمار سرمایه با کانون در نزدیکی شمال شرقی دهلی Wazirpur منطقه است.

همان منطقه نیز epicentres از زلزله بزرگای 3.5 و 2.7 بود که آمار در تاریخ 12 آوریل و مارس 13.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de