Delhi Metro خدمات به تنظیم در دوشنبه هیچ مترو از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر

مترو دهلی خدمات تنظيم خواهد شد برای یک روز در روز دوشنبه (23 مارس) یک روز پس از ‘Janata حکومت نظامی’ روز یکشنبه. با توجه به به روز رسانی هیچ Delhi Metro خدمات در دسترس خواهد بود از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر روز دوشنبه.

علاوه بر این فرکانس مترو قطار را نیز تنظیم می شود. جهت برای تنظیم مترو دهلی نو در روز شنبه به شرح زیر است:

1. خدمات از 6:00 تا 8:00 AM: مترو قطار خدمات شروع خواهد شد از ساعت 6 صبح در سراسر منشاء ایستگاه از همه خطوط و در دسترس خواهد بود در یک فرکانس از 20 دقیقه تا 8 صبح. در این دوره تنها افراد درگیر در خدمات ضروری مانند بیمارستان و آتش و برق و پلیس و غیره. اجازه خواهد داشت برای ورود به ایستگاه های مترو در تولید کارت های شناسایی به پرسنل امنیتی. 2. خدمات از 8:00 صبح تا 10:00 صبح: در این دوره آموزش در دسترس خواهد بود در یک فرکانس طبیعی به عنوان استفاده می شود در دسترس هر دوشنبه.*در طول این دوره به طور کلی عمومی همچنین می توانید سفر و شناسایی مورد نیاز خواهد بود در زمان ورود*. 3. خدمات از 10:00 صبح تا 4:00 PM: وجود خواهد داشت هیچ مترو خدمات در طول این دوره است. اما همه این قطار که در ساعت 10 صبح از مبدا ایستگاه از تمام خطوط ادامه خواهد داد به اجرا تا رسیدن به مقصد ایستگاه. 4. خدمات از 4:00 PM 8:00 PM: مترو خدمات خواهد دوباره سر از 4:00 PM از همه خطوط و ادامه خواهد داد تا 8:00 PM با یک فرکانس طبیعی برای عموم مردم است. 5. خدمات از ساعت 8:00 بعدازظهر به بعد: وجود خواهد داشت هیچ مترو خدمات از ساعت 8:00 بعدازظهر به بعد در هر یک از خطوط. اما آخرین قطار خدمات شروع 8:00 PM نشات گرفته از ایستگاه ادامه خواهد داد به اجرا تا رسیدن آن به مقصد.

پارکینگ در ایستگاه های مترو نیز بسته باقی می ماند در روز دوشنبه

با توجه به بیانیه صادر شده توسط DMRC این هدف مبهوت مترو خدمات طرح در روز دوشنبه است که با هدف تسهیل همه ذینفعان با اثربخشی و برای ترویج ‘اجتماعی فاصله’ است که بسیار مورد نیاز شامل گسترش coronavirus.

در ابتدا از چند ساعت (از 6 صبح تا 8 AM), DMRC اولویت است به اطمینان حاصل شود که افراد درگیر در ارائه خدمات ضروری به عنوان مطلع توسط دولت در رسیدن به مقصد خود را با سهولت در حالی که حفظ هنجارهای اجتماعی فاصله’ در مترو و محوطه.

در دو ساعت (8 صبح تا 10 AM) هدف این است که برای تسهیل مردم برای آنها ضروری است و اجتناب ناپذیر برای رفتن به مقصد خود را.

در شایع سناریو که در آن مقامات بسته اند مراکز و رستوران ها و بازارهای عمده ، برای جلوگیری از گسترش این ویروس, این مسئولیت از ما مسافران نیز به همکاری با DMRC و کمک به مبارزه با کروناویروس در مجموع.

این اصلاح مترو خدمات قابل استفاده برای این جمعه فقط. اگر وجود دارد هر گونه نیاز بیشتری به ادامه همان الگوی بزرگتر منافع عمومی همان خواهد بود مطلع درآمده است.

در ضمن Delhi Metro اجرا خواهد شد در روز یکشنبه آینده (مارس 22) و تمام مترو راه آهن-خدمات مرتبط را نیز بسته باقی می ماند برای بعد در نمایی از “Janata حکومت نظامی” از آهن مترو دهلی نو شرکت (DMRC) در حال حاضر آگاه است.

تماس به رعایت “Janata مقررات منع رفت و آمد” یا “مردم را منع رفت و آمد’ روز یکشنبه اعلام شد که نخست وزیر یک روز قبل از یک آدرس به ملت. در حالی که صحبت کردن در راه پیش رو برای هند در مقابله با شیوع کروناویروس و ابتکار عمل است که شهروندان نیاز به مودی خواست که کل کشور رعایت مقررات منع رفت و آمد در روز یکشنبه یعنی آنها باید در خانه بمانند و از خانه کار می کنند در آن روز همچنین تشویق آنها به گسترش عمل برای روزهای بعد.

در ضمن نویدا مترو راه آهن شرکت (NMRC)نیز با صدور دستورات برای تنظیم بهره برداری از مترو قطار و اتوبوس در آن سرزمین برای شنبه. این به شرح زیر است:

  • 6 – 8 هستم: قطار و اتوبوس شهر خدمات را طبقه در یک فرکانس از 20 دقیقه
  • 8 – 10 AM: فرکانس قطار خواهد بود به صورت عادی یعنی 7.5 دقیقه
  • 10 – 4 PM: وجود خواهد داشت هیچ قطار و اتوبوس
  • 4 – 8 PM: فرکانس قطار خواهد بود به صورت عادی یعنی 7.5 دقیقه است.
  • 10 PM: آخرین خدمات.

ورزشهای آبی خط قطار و اتوبوس خدمات در دسترس هستند از دوشنبه تا شنبه از ساعت 6 صبح تا 10 شب و در روزهای یکشنبه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. فرکانس خدمات 7.5 دقیقه در اوج ساعت و 10 دقیقه در غیر ساعات اوج.

اطلاعات در مورد قطار و اتوبوس خدمات در 24 مارس سال 2020 (سهشنبه) خواهد بود رندانه درآمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de