دادگاه عالی دهلی نو شد رجیستری حاضر ضرورت در پیل دنبال مدرسه هزینه چشم پوشی در مستند

دادگاه عالی دهلی رجیستری رد فوری لیست از منافع عمومی دادخواهی (PIL) است که به دنبال دستورالعمل به مدارس در سرمایه های ملی به اتهام هزینه های مدرسه از دانش آموزان برای برای یک دوره از آوریل سال 2020 تا مدرسه تبدیل به عملیاتی.

این پیل ارائه شد قبل از دادگاه در روز پنج شنبه اما رجیستری حاضر به لیست این موضوع گفت که هیچ ضرورت.

مدافع Amit Sahni, درخواست, فوری به دنبال شنیدن این موضوع حاکی از این است که lakhs از والدین مشکلات مالی به دلیل مستند و بهداشت و درمان اضطراری در پی شیوع کروناویروس.

ضرورت این موضوع ذکر شد قبل از, ثبت, چه کسی آن را پیدا کند به اندازه کافی فوری به لیست قبل از روی نیمکت. یک نامه توضیح فوریت شد و سپس فرستاده شده اما رجیستری پاسخ داد که “درخواست خود را به صورت فوری لیست رد شده است.”

تقاضای بیشتر مشخص شده است که هاریانا دولت صادر شده است جهت به همه غیر مسلح/مدارس خصوصی به فشار خود دانش آموزان و یا پدر و مادر به واریز هزینه/اتهامات تا مدرسه تبدیل به عملیاتی و اگر هر مدرسه فشرده آن دانش آموزان و یا پدر و مادر و سپس سخت انضباطی خواهد بود گرفته شده در برابر چنین مدرسه.

ممکن است به ذکر است که روز چهارشنبه اتحادیه وزارت Humna توسعه منابع کارگردانی دانشگاه و دیگر موسسات آموزشی در سراسر کشور به اصرار در پرداخت هزینه ها تا جاری در سراسر کشور مستند برداشته شده است.

وزارت دستورالعمل صادر شده به این نهاد در سراسر کشور و از آنها خواست تا به شدت با آن است.

“در آن آمده است به دانش از AICTE که برخی از موسسات مستقل هستند و اصرار دارد که دانش آموزان باید پرداخت هزینه ها از جمله هزینه های بستری در طول مستند. آن است که روشن است که دانشکده ها/موسسات نباید اصرار بر پرداخت هزینه ها تا به حال مستند برداشته شده است و حالت عادی بازگردانده می شود. بیشتر دستورالعمل در این زمینه برقراری ارتباط تجدید نظر جدول زمانی صادر خواهد شد توسط AICTE در موعد” وزارت گفت: در یک بیانیه رسمی.

جهت نیز صادر شده در پرداخت حقوق به اعضای هیات علمی و termintion از خدمات در طول مستند دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de