دادگاه عالی دهلی نو شد اجازه می دهد تا خارجی Jamaatis به نقل از قرنطینه به مراکز و نه مکان های جایگزین

دادگاه عالی دهلی نو روز پنجشنبه مجاز اتباع خارجی که با حضور Tablighi Jamaat رویداد در Nizamuddin مرکز به نقل مکان به مکان های جایگزین از مراکز قرنطینه.

دفع کردن درخواست ثبت شده توسط اعضای که گفت که آنها در حال نگهداری در قرنطینه مراکز حتی پس از دوره قرنطینه شد, دادگاه کارگردانی که تمام اتباع خارجی منتقل خواهد شد تا نه مکان تعیین شده و Tablighi Jamaat خواهد بود مسئول برای مواد غذایی و دیگر نیازهای روزانه.

دادگاه همچنین دستور داد برای یک لیست مفصل از اعضای منتقل شده به مکان تعیین شده بود و آماده ارائه به پلیس دهلی. آنها را نمی شود مجاز به ترک این مکان بدون intimating پلیس.

دادگاه عالی داده است از این جهت پس از گزارش وضعیت پرونده های جرم و جنایت و شعبه در دادگاه در تاریخ 25 مه.

در ضمن جرم شعبه خواهد پرونده 12 اتهام جدید ورق در برابر 536 خارجی Jamaatis در روز پنج شنبه. این سومین روز متوالی است که پلیس به پرونده اتهام ورق. روز چهارشنبه به اتهام ورق واصل شد در برابر 280 خارجی Jamaatis که با حضور Tablighi Jamaat جماعت در دهلی Nizamuddin مرکز در ماه مارس این سال در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع همه گیر.

مولانا سعد-led Nizamuddin شد مقصر overruling دولت ممنوعیت هر نوع از جمع آوری در نظر شیوع ویروس.

در حالی که تحقیق در مورد جرم و جنایت شاخه ای از پلیس دهلی دریافت گذرنامه و کارت شناسایی از تنها 746 از 943 خارجی اعضای Tablighi Jamaat با حضور در این رویداد در دهلی Nizamuddin مرکز. در جستجوی بقیه گذرنامه و سایر اسناد و مدارک جرم در شعبه تیم نیز انجام حملات در مکان های مختلف. به گفته پلیس دهلی منابع پلیس مظنون است که هر سال خارجی ها به هند آمده در ویزای توریستی اما برخی از آنها عقب ماندن حتی پس از انقضای ویزا به باقی می ماند به طور غیر قانونی در هند. که این می تواند یک استراتژی عمدی یک زاویه است که در حال حاضر در حال بررسی جرم و جنایت و شعبه دارد.

با توجه به اطلاعات دولت جماعت رویداد برگزار شد در Nizamuddin مرکز در ماه مارس این سال در طول همه گیر منجر به کاهش 30 درصد افزایش در مجموع COVID-19 نفر در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>