دهلی نو: سنگین استقرار پلیس در شاهین باغ Sec 144 تحمیل

مشروط زیادی از پرسنل پلیس مستقر شد در دهلی شاهین باغ در صبح روز شنبه حتی پس از هندو سنا به نام خاموش اعتراض خود را ترخیص گریه. پلیس دهلی نیز تحمیل قسمت 144 از آیین دادرسی کیفری (CrPC) که مانع از ‘غیر قانونی مجمع را در این منطقه است.

تازه منصوب پلیس دهلی مشترک کمیساریای DC Srivastava, اما گفت که مراحل فوق گرفته شد به عنوان یک “اقدام احتیاطی” برای جلوگیری از هر گونه حادثه نامطلوب از اتفاق می افتد و به خاطر سخت افروزی در قانون و نظم است.

“به عنوان یک اقدام احتیاطی وجود دارد سنگین است پلیس با استقرار در اینجا. ما پرسنل از مرکزی ذخیره نیروی انتظامی و پلیس دهلی. ما می خواهیم صلح غالب در منطقه” Srivastava گفت: خبرگزاری ANI.

معترضان در جنوب دهلی شاهین باغ نشسته بوده اند در اعتراض به تابعیت متمم قانون و پیشنهاد ثبت ملی شهروندان (NRC) برای بیش از دو ماه است. معترضان عمدتا متشکل از زنان حاضر به حرکت در خارج از جاده قبل از اینکه خواسته های خود را برآورده.

هندو سنا بود در روز شنبه به نام شاهین باغ اعتراض ترخیص سایت تماس با در نظر گرفتن وضعیت نظم و قانون در سرمایه های ملی.

در ضمن در رابطه با های اخیر درگیری های جمعی در شمال شرق دهلی بین گروه های رقیب در طول بحث برانگیز در قانون شهروندی به پلیس دهلی به ثبت رسیده 167 دپو با توجه به حوادث مختلف از خشونت که 36 مورد ثبت شده تحت بازوها عمل می کنند.

Shrivastava گفت: مسئولان باید اقدامات مختلف برای بازگرداندن هماهنگی جمعی در این شهر است.

پلیس از کشف و توسعه برنامه ها و افسران ارشد شده اند ملاقات و صحبت کردن با مردم از هر جامعه به منظور ایجاد اعتماد به نفس در میان آنها ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>