دهلی دولت به دنبال کافی حضور پلیس در مراکز قرنطینه به عنوان مرکز COVID-19 بیماران ایجاد هیاهو

یک روز پس از راه آهن شمال گفت که شرکت کنندگان از Tablighi Jamaat در Nizamuddin مرکز در قرنطینه تف, پزشکان, سکس پزشکی, کارکنان, دولت دهلی نو در روز پنج شنبه به دنبال استقرار کافی نیروی پلیس در بیمارستان ها و مراکز قرنطینه در دهلی نو. بیماران به خصوص کسانی که از انتقال Nizamuddin مرکز در حال ایجاد یک نظم و قانون مشکل است.

در نامه ای به کمیسر پلیس دهلی SN Shrivastava سلامت و خانواده وزارت رفاه از دولت دهلی نو گفت که این تبدیل شده است بسیار دشوار را برای کارکنان بیمارستان برای رسیدگی به این وضعیت است.

“در یک جلسه به ریاست وزیر بهداشت و FW پزشکی Superintendents تعیین شده بیمارستان برای COVID-19 بیماران گزارش شده است که بیماران به خصوص کسانی که از انتقال مرکز در حال ایجاد یک نظم و قانون مشکل و اغتشاش در بیمارستان ها که در حال تبدیل شدن بسیار دشوار است برای کارکنان بیمارستان برای رسیدگی به” خواندن نامه. آن را بیشتر گفت که در 1 آوریل RGSSH بیمارستان گزارش شده است که یکی از زندانیان از مرکز اقدام به خودکشی بود اما به موقع نجات توسط کارکنان بیمارستان. در حادثه ای دیگر دو زندانی قرنطینه در Narela DDA قرنطینه تسهیلات فرار کرد و بعدها در دنبال Patparganj.

“این ممکن است دیده شود که این بسیار مهم است برای اطمینان حاصل شود که COVID تحت تاثیر افراد باقی می ماند در انزوا/ قرنطینه برای یک مدت مقرر طبق گذاشته پروتکل منظور جلوگیری از انتقال عفونت است. با در نظر گرفتن این من هستم به کارگردانی درخواست شما برای استقرار مناسب نیروی انتظامی در همه این امکانات قرنطینه و بیمارستان” دهلی دولت گفت: در این نامه است.

در روز چهارشنبه از شمال راه آهن رئیس روابط عمومی افسر (CPRO) دیپاک کومار گفت که ساکنین Tughalakabad قرنطینه مرکز که با حضور جماعت مذهبی در Nizamuddin, ‘بدرفتاری و آزار’ کارکنان در حال حاضر وجود دارد و تف, پزشکان از حضور در آنها.

“اشغال شد و سرکش پس از صبح و ساخته شده بی دلیل تقاضا برای مواد غذایی. آنها بدرفتاری و آزار کارکنان در مرکز قرنطینه. همچنین آنها شروع به تف بیش از همه و در افراد کار/حضور در آنها را از جمله پزشکان. آنها همچنین از آغاز رومینگ در اطراف خوابگاه ساختمان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de