دهلی دولت قصد دارد sero-نظرسنجی هر ماه آینده جمع آوری نمونه در ماه اوت

یک روز پس از این یافته ها از یک sero-نظارت در دهلی نو نشان داد 23.48 درصد از مردم در سرمایه های ملی تا به حال قرار گرفتن در معرض COVID-19 وزیر بهداشت Satyendar جین گفت: این مطالعه انجام خواهد شد هر ماه به تدوین و فرموله کردن سیاست های بهتر برای مقابله با این رمان coronavirus.

تازه sero-بررسی انجام خواهد شد در سرمایه های ملی از اوت 1-5, Jain روز چهارشنبه گفت:.

این sero-نظارت انجام شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت مرکز ملی کنترل بیماری ها (NCDC) در همکاری با دولت دهلی نو از 27 ژوئن تا ژوئیه 10.

“نتایج sero-بررسی انجام شده از 27 ژوئن تا 10 ژوئیه بیرون آمد و روز گذشته آن را نشان می دهد که تقریبا یک چهارم از مردم در حال توسعه آنتی بادی معنی آنها تا به حال آلوده و بهبود. بسیاری از این افراد بودند که نمونه نمی دانم که آنها آلوده شدند قبلا” جین گفت.

او گفت: نمونه های بیشتر خواهد شد در بررسی های بعدی از تمرین قبلی.

این مطالعه نشان داد که 23.48 درصد از مردم تحت تاثیر قرار در دهلی نو که دارای چندین جیب انبوه جمعیت.

“این را می توان به فعال تلاش های گرفته شده توسط دولت برای جلوگیری از گسترش عفونت از جمله بی درنگ مستند موثر مهار و نظارت اقدامات از جمله تماس با ردیابی و پیگیری و همچنین به عنوان شهروند انطباق به COVID مناسب رفتار” اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

“با این حال بخش قابل توجهی از جمعیت است که هنوز آسیب پذیر است. بنابراین مهار اقدامات نیاز به ادامه با همان سخت گیری. غیر دارویی مداخلات مانند, فیزیکی, فاصله, استفاده از ماسک صورت/پوشش بهداشت دست و سرفه آداب و اجتناب از مکان های شلوغ و…. باید به دنبال صرفا” وزارت گفت.

21,387 نمونههای جمع آوری شده به عنوان در هر آزمایشگاه استاندارد و مورد آزمایش قرار گرفتند. آزمایشات انجام شده به کمک در شناسایی حضور آنتی بادی در جمعیت عمومی است. این آزمون انجام شده است که یک تست تشخیصی اما تنها فراهم می کند اطلاعات در مورد گذشته عفونت با توجه به SARS-CoV-2 در افرادی که تست مثبت است.

طبق بررسی جنوب شرقی منطقه دهلی نو داشت sero-شيوع 22.12%, Shahadara 27.61% غرب 23.31% دهلی نو 22.87% مرکزی 27.86% غرب 12.95% شرق 27.7% شرق 23.9% شمالی 25.26% جنوبی 18.61 درصد و غرب 19.13%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de