دهلی دولت مسائل مشاوره ای برای همه کارکنان در داس و اصلا در طول COVID-19 بحران

دولت دهلی نو صادر کرده است یک مشاوره ای برای همه کارکنان آن در داس و اصلا در آن زمان از coronavirus بحران است.

مورخ 7 آوریل سال 2020 مشورتی شامل تمام اقدامات احتیاطی می تواند در حالی که در دفتر و همچنین به عنوان صفحه اصلی.

در اینجا متن کامل مشاوره.

تمام کارکنان مشغول به کار در این دفتر درخواست به دنبال مشاوره در زیر نامه و روح:-

برای دفتر

1. دفتر محترم’ble وزیر (بهداشت) باید بررسی شود با هیپوکلریت سدیم در 10.00 AM 2 ساعت و 4.30 هستم و هر زمان که مورد نیاز است. 2. همه باید استفاده شخصی خود و صابون ضد عفونی کننده. 3. آیا لرزش دست. 4. خود را لمس نمی چشم و بینی و دهان. 5. حفظ بهداشت شخصی و یک فاصله امن (بیش از یک متر) از افراد در تعامل است. 6. پوشش بینی و دهان با دستمال یا آرنج در حالی که سرفه و عطسه. 7. آیا شرکت در تجمعات از جمله نشستن در گروه در محیط های اغذیه فروشی.

در حالی که رفتن به خانه

1. حلقه تا زمانی که شما شروع به از کار. 2. کسی که در خانه نگه دارید باید درب جلو باز (به طوری که شما لازم نیست که به لمس تلفن بل یا دستگیره) و یک سطل آب شستشو با پودر صابون و یا پودر سفید کننده اضافه شده به آن را در درب جلو. 3. نگه داشتن چیزهای (کلید های ماشین, قلم, ضد عفونی کننده, بطری, تلفن) در جعبه خارج از درب. 4. شستن دست های خود را در سطل و ایستاده در آب برای چند دقیقه. در ضمن استفاده از بافت و ضد عفونی کننده و پاک کردن آیتم های قرار داده شده در جعبه. 5. دستهای خود را با صابون و آب دوباره. 6. در حال حاضر وارد خانه بدون دست زدن به هر چیزی. 7. حمام درب باز نگه داشته کسی و سطل از مواد شوینده صابون و آب آماده است. شما را خاموش و تمام لباس های خود را از جمله innerwear و خیس کردن داخل سطل. 8. سپس یک سر حمام با شامپو و حمام بدن با صابون. 9. شستن لباس های خود را / قرار دادن در ماشین لباسشویی با درجه حرارت بالا تنظیمات و خشک لباس در نور مستقیم خورشید.

دولت گفته است که 20 COVID-19 نقاط شناسایی شده اند در سرمایه های ملی و هیچ کس نمی خواهد اجازه ورود و یا خروج از این مناطق است.

“برخی از موارد مثبت گزارش شده در Sadar منطقه تا منطقه شده است مهر و موم شده. در مجموع 20 نقاط شناسایی شده اند در دهلی نو, هیچ کس نمی خواهد اجازه ورود و یا خروج از این مناطق” دهلی معاون وزیر Manish Sisodia گفت.

مجموع موارد در دهلی صعود به 669 با 93 مورد گزارش در 24 ساعت گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im