شمارش آرا برای دهلی مجمع به این نتیجه رسیدند امروز با AAP تامین امنیت فراگیر اکثریت با Arvind Kejriwal به احتمال زیاد به بازگشت به عنوان وزیر.

به عنوان آن در حال حاضر می ایستد AAP امن جارو اکثریت در مجلس قانونگذاری توسط تامین 62 کرسی کاهش بی جی پی برای 8 صندلی.

AAP کردم 53.57 درصد آرا به اشتراک گذاری BJP کردم 38.51 درصد از آرا و کنگره ملی هند رو 4.26 درصد آرا را به اشتراک بگذارید.

اما, Bharatiya Janata Party (BJP) افزایش یافته و رای خود را به اشتراک بگذارید و صندلی به اشتراک گذاری در مقایسه با انتخابات قبلی است. در 2015 مجمع انتخابات BJP موفق به پیروزی سه کرسی تامین 32.2 درصد آرا.

این زمان در اطراف, Bharatiya Janata Party موفق به حفظ دو صندلی-Rohini و Vishwas نگر-که آنها برنده در انتخابات 2015. علاوه بر این آنها موفق به کسب 6 کرسی های جدید.

حکم AAP قفل شده بود در یک مثلثی مسابقه با بی جی پی و کنگره بود اما علاقه به حفظ قدرت است. این Kejriwal-led AAP برنده شده بود 67 کرسی از 70 عضو مجمع 2015 در مجمع انتخابات هجوم همه انتظارات. کنگره تا به حال موفق به باز کردن حساب در مجلس و دیدار با همان سرنوشت با بیش از 60 نامزد خود را از دست دادن سپرده و پارتی گرفتن 4.26% از کل آرا در نظرسنجی.

کمیسیون انتخابات تا به حال روز یکشنبه اعلام کرد که نهایی رای دهندگان بود 62.59% پنج درصد کمتر از سال 2015 است.

Ballimaran حوزه ثبت بالاترین میزان مشارکت از 71.6% در میان تمام 70 کرسیهای مجلس در سرمایه های ملی در حالی که دهلی نو اردوگاه آورده تا عقب در رای گیری درصد با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط مقامات در روز یکشنبه.

Okhla مربوط به حوزه های ثبت شده 58.84%. شاهین باغ و جامع نگر سقوط در Okhla مونتاژ حوزه گیج کننده که در آن رای گیری قرار گرفته بود تا اواخر بعد از ظهر. شاهین باغ بوده است کانون ضد کا تظاهرات در دهلی نو در حال اجرا به بیش از 50 روز در حال حاضر.

بیش 1.47 کرور نفر واجد شرایط برای رای دادن در دهلی نو سنجی از جمله 2,32,815 در گروه سنی 18 و 19.

در اینجا یک لیست از صندلی که AAP از دست داد:

حوزه نام نامزد برنده حزب برنده
بدرپور Ramvir سینگ Bidhuri BJP
گاندی نگر آنیل کومار Bajpai BJP
Ghonda آجی Mahawar BJP
Karawal نگر موهان سینگ Bisht BJP
Laxmi نگر Abhay Kumar Verma BJP
Rohini Vijender کومار BJP
Rohtas نگر Jitendra Mahajan BJP
Vishwas نگر OP Sharma BJP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su