دهلی نو: Dr Dangs آزمایشگاه راه اندازی اولین درایو-از طریق COVID-19 مرکز آزمون

Dr Dangs آزمایشگاه یکی از خصوصی تشخیصی مرکز در کشور راه اندازی کرده است هند برای اولین بار درایو-از طریق COVID-19: تست مرکز در دهلی Punjabi باغ منطقه است.

مدیر عامل Dr Dangs آزمایشگاه در دهلی نو اعلام کرد که تست ارائه خواهد شد در یک دولت موظف قیمت 4500 تومان و 20 دقیقه حافظه داده خواهد شد به هر خودرو. او استدلال که این طرح آغاز شده بود با در نظر گرفتن حداکثر ایمنی’ و ‘حداقل قرار گرفتن در معرض برای بیمار و کادر پزشکی به جمع آوری نمونه برای تست.

“دکتر Dangs آزمایشگاه آغاز کرده است یک درایو را از طریق جمع آوری نمونه خدمات برای COVID-19. این طرح در درجه اول شروع به نگه داشتن در ذهن حداکثر ایمنی و حداقل قرار گرفتن در معرض برای بیماران و پزشکی کارکنان در حالی که جمع آوری نمونه” دکتر Arjun Dang, مدیر عامل, Dr Dangs آزمایشگاه.

وی با اشاره به این که سه چیز اجباری هستند قبل از رزرو برای تست و تایید شده است – اولا دولت id (Aaadhar کارت یا گذرنامه) در مرحله دوم یک پزشک ذکر, دکتر, ثبت نام هیچ و مشاوره خود را به COVID-19 آزمون و ثالثا به طور کامل پر شده بیمار proforma فرم.

“مجموعه نمونه افسر خواهد بود پوشیدن تمام نیاز های شخصی تجهیزات حفاظتی برای حفظ بالاترین سطح از کنترل عفونت و سواب خواهد بود به دست آمده از طریق پنجره ماشین با بیمار نشسته در ماشین” آنی به نقل از دکتر دنگ عنوان کرد و گفت.

گزارش آزمون ارسال خواهد شد و یا آن را می توان در وب سایت در 24-36 ساعت از جمع آوری نمونه.

برای رزرو,,,,, Dr دنگ آزمایشگاه را قبول فقط دیجیتال حالت پرداخت و نه پول نقد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de