دهلی دادگاه گسترش معلق J&K DSP Davinder سینگ بازداشت پلیس تا آوریل 3

یک دادگاه دهلی روز دوشنبه تمدید بازداشت پلیس از Davinder سینگ یک جامو و کشمیر افسر پلیس که متهم از گذر گاه دو حزب-ul-مجاهدین تروریست ها تا آوریل 3. سینگ دستگیر شد در اوایل این سال است.

در طول دادرسی در Patiala House دادگاه پلیس دهلی فرستاده شده که thae متهم باید در مواجهه با دیگر متهم به سید نوید مشتاق و عمران شفیعی میر افرادی نیز دستگیر شده اند در این مورد.

دادگاه به کارگردانی پلیس خود را به انجام معاینه پزشکی هر 48 ساعت.

دادگاه فرستاده بود سید نوید مشتاق و دیگران به بازداشت پلیس تا آوریل 3 بعد از پلیس به دادگاه گفت که آنها برنامه ریزی برای اجرای حملات تروریستی در دهلی نو و دیگر نقاط کشور است.

پلیس دهلی به حال ثبت FIR در بخش 120B از قانون مجازات اسلامی (IPC) ادعا که جوانان جامو و کشمیر و پنجاب در حال آموزش دیده برای انجام فعالیت های تروریستی. شاه همچنین با اشاره D شرکت و Chhota شکیل و گفت که سلول خاص از پلیس دهلی به حال دریافت یک ورودی است که سابق بودجه pro-Khalistan سازمان های تروریستی در پنجاب. Davinder سینگ به احتمال زیاد سوال در همه این جنبه.

سینگ به حالت تعلیق در آمد از جامو و کشمیر پلیس در ماه ژانویه این سال است. ویژه همراه آورده بود او را به دهلی نو از Hira نگر زندان در جامو و کشمیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im