یک دادگاه دهلی روز جمعه را رد کرد Tihar زندان مقامات درخواست به دنبال تازه تاریخ اعدام چهار محکوم به اعدام محکومین در Nirbhaya gangrape و قتل.

توجه دادگاه عالی دهلی فوریه 5 منظور اجازه محکومین به اعمال حقوقی خود را درمان در عرض یک هفته جلسات اضافی قاضی Dharmendra رعنا گفت: “آن را با عنوان جرم جنایی گناه به اجرای محکومین زمانی که قانون به آنها اجازه می دهد به زندگی می کنند. دادگاه عالی در فوریه 5 مجاز است محکومین به نفع عدالت و به ورزش خود راه حل های حقوقی در عرض یک هفته از همان نظم است.”

“من موافقم با وکیل به مجرم که حکم مرگ را نمی توان اجرا صرفا بر اساس surmises و آرامی ، این برنامه بیبهره از شایستگی. همان است رد کرد. دولت آزادی به حرکت افزار مناسب به عنوان و زمانی که مورد نیاز” قاضی گفت.

در واکنش به حکم دادگاه آشا Devi از Nirbhaya گفت: “امروز در دادگاه تا به حال قدرت و ما در زمان حال. چیزی بود در انتظار و در عین حال حکم مرگ صادر نشده بود. این بی عدالتی به ما من را ببینید تا زمانی که دادگاه می دهد و هم برای متهم و دولت پشتیبانی از آنها است.”

پیش از این دیوان عالی کشور گفت: آن را بشنود در فوریه 11 مرکز درخواست چالش برانگیز دادگاه عالی دهلی حکم که رد آن دادخواست علیه ماندن در اعدام چهار محکوم به اعدام کرد ،

دادگاه تا به حال در ژانویه 31 ماند “تا سفارشات بیشتر” اعدام چهار مجرم در مورد — Mukesh کومار سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay Kumar Sharma (26) و آکشی کومار (31) که در حال تسلیم در Tihar زندان است.

در حالی که Mukesh خسته است همه راه حل های حقوقی و رحمت دادخواست از Vinay و Akshay رد شده اند.

Pawan هنوز ثبت درمانی دادخواست — آخرین و نهایی درمان های قانونی موجود به یک فرد است که تصمیم گرفت در اتاق. Pawan همچنین دارای گزینه ای پر رحمت درخواست.

در این برنامه مسئولین اشاره کرد و گفت: در حال حاضر را رد کرد و رحمت دادخواست از سه مجرم و است که هیچ برنامه توسط هر یک از چهار است که در حال حاضر در انتظار قبل از هر دادگاه.

این مقامات همچنین به اطلاع دادگاه در مورد دادگاه عالی دهلی نو شد فوریه 5 سفارش که به کارگردانی محکومین به گام در عرض یک هفته اگر آنها خواست به هر گونه درمان در دسترس تحت قانون.

“بنابراین بسیاری با احترام دعا کرد که با در نظر گرفتن یک هفته زمان داده شده به محکومین توسط دادگاه عالی این خرمای تازه برای اجرای حکم مرگ…ممکن است با مهربانی ثابت مشخص کردن تاریخ و زمان برای اعدام/ دار زدن محکومین Pawan Gupta, Vinay Sharma, Mukesh و Akshay به نفع عدالت” نرم افزار گفته بود.

این حکم صادر شده توسط دادگاه در ژانویه 7, بعدها به تعویق افتاد “سینوسی مرگ” توسط آن در ژانویه 31, دادن زندانیان محکوم مهلت برای دومین بار در دو هفته.

تاریخ اعدام ثابت برای 22 ژانویه در Tihar زندان بود و بعد به تعویق افتاد تا 6 هستم در فوریه 1 توسط یک ژانویه 17 دادگاه.

23 ساله و روان درمانی, دانشجو, دوبله توسط رسانه ها به عنوان ‘Nirbhaya شد تجاوز و مورد تعرض وحشیانه در یک اتوبوس در حال حرکت در دسامبر 16, 2012, قبل از ریخته شدن در جاده ها است. او airlifted به سنگاپور که در آن او در دسامبر 29, 2012.

شش نفر از جمله یک نوجوان دستگیر شدند به جرم. و نوجوانان منتشر شد و پس از گذراندن سه ترم در یک نوجوان خانه یک متهم گفته خودکشی در زندان در حالی که چهار دیگران – موکش سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31) به مرگ محکوم شدند.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de