دهلی نو: کامل مستند از ساعت 6 صبح فردا; Sec 144 برای تحمیل شود و از ساعت 9 امروز

دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز یکشنبه دستور کامل مستند در سرمایه های ملی از ساعت 6 صبح فردا (دوشنبه, مارس 23) تا نیمه شب 31 مارس (یکشنبه هفته آینده) با هدف کاهش گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) به عنوان همه گیر همچنان به گسترش مانند آتش سوزی در سراسر هند است. آن است که به ذکر است که بخش 144 در حال حاضر مجموعه ای برای تحمیل شود و در سرمایه های ملی از ساعت 9 امروز.

در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در سرمایه های ملی در این روز وزیر Arvind Kejriwal اعلام کرد دهلی مستند. دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal شد همچنین در حال حاضر همراه با وزیر.

“هیچ خدمات حمل و نقل اجازه خواهد داشت با وجود چند DTC اتوبوس. تمام مرزهای سرمایه های ملی خواهد بود مهر و موم شده و پروازهای داخلی و بین المللی خواهد بود معلق” Kejriwal, گفت:, و اضافه کرد که در میان 27 نفر را در دهلی نو, شش, سقوط تحت رده از انتقال در حالی که 21 آمده بود از کشورهای خارجی است.

پلیس دهلی روز یکشنبه گفت که بخش 144 تحمیل خواهد شد در سرمایه های ملی از ساعت 9 در این روز تا 31 ماه مارس با در نظر COVID-19 بیماری همه گیر. بخش 144 ممنوعیت جمع چهار یا بیشتر مردم در یک محل.

پلیس دهلی کمیسر S N Shrivastava صادر شده که به طور موثر ممنوعیت تجمع از هر نوع–, فرهنگی, سیاسی, مذهبی, علمی, ورزشی یا اجتماعی.

سفارش نیز ممنوع هفتگی سبزی بازار. تور خصوصی اپراتورها نیز ممنوع از انجام تورهای در سرمایه های ملی.

پلیس دهلی نرم افزار MS Randhawa گفت: “همه مجامع/تظاهرات/دسته هستند ممنوع است. همه اجتماعات – اجتماعی/فرهنگی/سیاسی/مذهبی/علمی/رویداد ورزشی/سمینار ممنوع می باشد. بازارهای هفتگی-به جز سبزیجات/میوه ها/کالاهای ضروری ممنوع می باشد. هیچ هدایت گروه تور با اپراتور تور مجاز است.”

منظور از دولت دهلی نو نیز با صدور دستورات لازم در خصوص قرنطینه. “هر فردی مشکوک یا تایید با COVID-19 باید اقدامات لازم برای پیشگیری و یا درمان است که قرنطینه موسسه قرنطینه انزوا و یا هر فرد باید همکاری برای ارائه کمک و یا مطابق با جهت نظارت پرسنل” منظور اعلام کرد.

که Delhi Metro خدمات نیز باقی می ماند به طور کامل بسته شده و تا 31 مارس بود که قبلا اعلام شده توسط آهن مترو دهلی نو شرکت (DMRC) در بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de