دهلی وزیر Arvind Kejriwal تحت COVID-19 آزمون پس از در حال توسعه گلودرد

دهلی وزیر Arvind Kejriwal است مجموعه خود را دریافت کنید تست شده برای بیماری کروناویروس (COVID-19) پس از او گله و شکایت از احساس ناخوشی این صبح است. قابل توجه وزیر بوده است مبتلا به تب و گلو درد از دیروز.

با توجه به گزارش های وزیر و Aam Aadmi Party (AAP) convenor شکایت از تب و گلو درد, افزایش نگرانی ها در میان بالاتر یو پی اس در دولت دهلی نو. با در نظر گرفتن این Kejriwal گفت که او در حال حاضر تحت COVID-19 آزمون در روز سه شنبه برای بررسی اگر او گرفتار coronavirus.

در همین حال وزیر منزوی کرده و خود و لغو تمام جلسات برنامه ریزی شده برای این روز است. در طول چند روز گذشته Kejriwal حضور داشتند تنها چند نشست علاوه بر بازدید از دهلی دبیرخانه.

Kejriwal بود خطاب آنلاین, رسانه های توجیهی در بعد از ظهر یکشنبه که در آن او اعلام کرد که دولت باز خواهد شد دولت شهر مرزها و همه رستوران ها و مراکز و اماکن عبادت از امروز (یعنی در ژوئن 8, دوشنبه). او همچنین تصریح کرد که همه دولت ها و بیمارستان های خصوصی محرومیت چند که انجام تخصصی جراحی خواهد بود محدود به ساکنان شهرستان تا بحران می شود.

اما او مشخص شده است که هتل ها و ضیافت ها باقی می ماند بسته تا سفارشات بیشتر.

دهلی ثبت بیش از 28000 موارد از کروناویروس که بیش از 10000 بهبود یافته اند تا کنون. حداقل 812 نفر فوت کرده اند با توجه به این عفونت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de