دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, مجموعه تحت COVID-19 آزمون امروز

دهلی وزیر Arvind Kejriwal است مجموعه خود را دریافت کنید تست شده امروز برای بیماری کروناویروس (COVID-19) پس از او شکایت, احساس ناخوشی, دیروز صبح. یک روز پیش از آن گزارش شد که وزیر شده است مبتلا به تب و گلو درد پس از یکشنبه.

با توجه به گزارش های وزیر و Aam Aadmi Party (AAP) convenor شکایت از تب و گلو درد, افزایش نگرانی ها در میان بالاتر یو پی اس در دولت دهلی نو. با در نظر گرفتن این Kejriwal گفت که او در حال حاضر تحت COVID-19 آزمون برای بررسی اگر او گرفتار coronavirus.

در همین حال وزیر منزوی کرده و خود و لغو تمام جلسات برنامه ریزی. در طول چند روز گذشته Kejriwal حضور داشتند تنها چند نشست علاوه بر بازدید از دهلی دبیرخانه.

پس از وزیر Kejriwal دیابت است و همچنین اقدامات خاص گرفته شده است. منابع می گویند که وجود دارد اضافه شده است در معرض خطر به دلیل دهلی دبیرخانه گزارش کرده است کاملا چند موارد مثبت بیماری کروناویروس تا کنون. چند تن از مقامات دهلی نو در مدیریت بحران اقتدار (DDMA) وزارت بهداشت و به طور کلی دولت باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دیروز BJP جمهور Adesh Gupta به نام بود به پرس و جو در مورد وزیر بهداشت. West Bengal وزیر Mamata بانرجی هم زنگ زد به آرزو Kejriwal, بازیابی سریع.

Kejriwal بود خطاب آنلاین, رسانه های توجیهی در بعد از ظهر یکشنبه که در آن او اعلام کرد که دولت باز خواهد شد دولت شهر مرزها و همه رستوران ها و مراکز و اماکن عبادت از امروز (یعنی در ژوئن 8, دوشنبه). او همچنین تصریح کرد که همه دولت ها و بیمارستان های خصوصی محرومیت چند که انجام تخصصی جراحی خواهد بود محدود به ساکنان شهرستان تا بحران می شود.

اما او مشخص شده است که هتل ها و ضیافت ها باقی می ماند بسته تا سفارشات بیشتر.

دهلی ثبت کرده است حدود 30,000 موارد از کروناویروس که بیش از 11,000 بهبود یافته اند تا کنون. حداقل 874 نفر فوت کرده اند با توجه به این عفونت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de