دهلی مجمع انتخابات سال 2020 نتایج: AAP هدف از برگزاری فورت; BJP کنگره چشم محاصره

با دهلی مجمع انتخابات سال 2020 نتایج ضربه زدن در درب پیش بینی broils تا در میان مردم در پایتخت کشور چشم خود را بر آینده نگر رئیس وزرا نامزد از احزاب سیاسی قفل شده است و در انتخابات مسابقه. انتخابات کمیسیون اروپا (EC) سخت تن به تن دقیق رای دهندگان در صد برای دهلی مجمع انتخابات این بار در 62.59%. آن باقی مانده است دیده می شود که ظهور پیروز فردا.

شمارش آرا آغاز خواهد شد و در ساعت 8 صبح روز 11 فوریه (سه شنبه). با توجه به EC, نتایج نهایی انتظار می رود در اواخر بعد از ظهر فردا. شمارش آرا و نتایج در هر یک از 70 کرسی اعلام خواهد شد زنده در وب سایت کمیسیون انتخابات– eciresults.nic.در eci.gov.و نتایج.eci.gov.در.

همه چشم خواهد شد در این شمارش مراکز در سراسر دهلی نو که در آن پستی برگه های رای و رای گیری الکترونیکی ماشین آلات (EVMs) باز خواهد شد و شمارش آرا به اعلام برندگان 70 مونتاژ حوزه از سرمایه های ملی.

در حالی که رئیس فعلی وزیر Delhi, Arvind Kejriwal, است که به عنوان مورد علاقه برای یک بار دیگر منجر AAP در موفقیت حفظ قلمرو اتحادیه در انتخابات آینده بی جی پی امیدوار است برای سرنگونی Arvind Kejriwal رهبری دولت است. از سوی دیگر به پایین و خارج کنگره به دنبال تجدید حیات پس از به ثمر رساندن یک صفر در 2015 دهلی انتخابات.

“ما راه اندازی 21 مراکز شمارش آرا در آن وجود خواهد داشت یک سالن اختصاصی برای هر حوزه. شمارش را شروع 8 صبح روز 11 فوریه” دهلی ارشد افسر انتخاباتی (مدیر عامل) رانبیر سینگ گفته بود در فوریه 9. 21 مراکز واقع در نه نفر از 11 منطقه از شهرستان. مناطق با شمارش مراکز — شمال غرب جنوب غرب و جنوب شرق و Shahdara. وجود دارد که هر یک در New Delhi, جنوب, شرق, شمال شرق و شمال غرب منطقه.

امنیتی مستقر در قوی اتاق های چند لایه از جمله پلیس و نیروهای شبه نظامی.

خروج حالی روز شنبه پیش بینی یک پیروزی آسان برای Aam Aadmi Party (AAP) که به دنبال حفظ قدرت در توسعه تخته برابر Bharatiya Janata Party (BJP) که زد تهاجمی مبارزات انتخاباتی حول مسائل ضد کا تظاهرات و ناسیونالیسم.

کلی رای گیری شاهد یک شیب نسبت به 2015 دهلی مجمع انتخابات زمانی که 67.1 درصد از رای دهندگان تا به حال رای خود را. Ballimaran مجمع مربوط به حوزه های است که می آید تحت Chandni Chowk ثبت بالاترین میزان مشارکت از 71.6 درصد گفت: دهلی نو رئیس افسر انتخاباتی رانبیر سینگ. کمترین میزان مشارکت رای دهندگان ثبت شده در دهلی نو اردوگاه ایستاده است که در 45.4 درصد است.

AAP در حال ثبت یک پیروزی در انتخابات 2015 گرفتن 67 70 کرسی است. بی جی پی به حال برنده سه کرسی در حالی که کنگره موفق به باز کردن حساب است. دهلی نو BJP رئیس Manoj Tiwari حاضر به باور این پیش بینی نتیجه انتخابات و کنگره رهبر Sandeep Dikshit همچنین در تمسخر آنها. اما AAP شد خوش بین در مورد نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im