دهلی مجمع انتخابات 2020: همه شما نیاز به دانستن در مورد دورکا Vidhan Sabha حوزه

دورکا حوزه: صندلی را برای نظر سنجی در فوریه 8. حوزه Dwarka مواجه است کمی عجیب و غریب انتخاباتی وضعیت. نشسته MLA Adarsh بنارس که تا به حال موفق به کسب صندلی برای Aam Aadmi Party 2015 دهلی دولت مجمع انتخابات نخواهد بود و رقابت برای همان یک بار دیگر او به عنوان ترک AAP پس از رد یک بلیط در این انتخابات است. بنارس در حال حاضر مسابقه دورکا مونتاژ صندلی در این سال در یک کنگره بلیط.

این دورکا حوزه به وجود آمده در سال 2008 و اولین نماینده ای بود که کنگره Mahabal Mishra. اما در سال 2009 یک نظرسنجی لازم و BJP را Pradyuman Rajpur برنده صندلی در سال 2009 توسط-نظرسنجی نیز در سال 2013 دهلی نو وزارت امور خارجه مجمع انتخابات است. در 2015, نظر سنجی, AAP را Adarsh بنارس ظهور پیروز. Dwarka, از این رو یکی از حوزه های است که واقعا سازگار با رای خود و آباد بین طرف های پی در پی در مجمع انتخابات است ، این عامل باید به کار و یا در برابر احزاب رقابت دهلی مجمع انتخابات سال 2020 با توجه به وضعیت.

Dwarka ثروتمند زیر شهر دهلی نو با یک تا حد زیادی جهانی جمعیت است که قابل توجه بانک رای برای همه احزاب است.

در سال 2013 دهلی نو وزارت امور خارجه مجمع انتخابات BJP را Pradyuman Rajput با 42,734 آرا را شکست داد, AAP را Ravi Kumar Suryan (37,537 آرا) اما در سال 2015 دهلی دولت سنجی مونتاژ BJP را Pradyuman Rajput از دست داد به AAP را Adarsh بنارس توسط یک حاشیه بزرگ از بیش از حدود 40,000 رای.

در این سال Adarsh بنارس خواهد شد رقابت در دورکا مونتاژ حوزه بار دیگر اما به عنوان یک کنگره نامزد شده است. در برابر Shastri, بی جی پی اتحاد تن به تن آن ایمان یک بار دیگر در دو زمان مدعی Pradyuman Rajput. AAP از سوی دیگر با توجه به بلیط به Vinay Kumar Mishra به مسابقه دورکا مونتاژ صندلی این زمان. یک مسابقه نزدیک میان تمام سه طرف به احتمال زیاد است.

حوزه Dwarka بخشی از غرب دهلی Lok سبها حوزه و نهفته در South West Delhi منطقه. یکی از مهمترین و به دنبال پس از مناطق در دهلی نو زیر شهر دورکا است که اغلب در نظر گرفته آسیا بزرگترین منطقه مسکونی. به عنوان مثل شهر بر اساس عواملی مانند ساخت جاده شهری و زیرساخت های مدنی برنامه ریزی و مسئله ایمنی از زنان انتظار می رود به بازی بازی های مهم انتخاباتی عامل.

این دورکا مونتاژ حوزه است 1,99,223 آینده نگر رای دهندگان که 1,13,115 هستند مرد 86,101 زن هستند و 7 transgenders.

در دهلی مجمع انتخابات سال 2020 AAP خواهد بود رقابت از 70 کرسی مجلس سنجی در حالی که BJP خواهد شد رقابت در 67 کرسی با آن متحد Janata Dal-متحده (JD-U) و Lok Janashakti حزب (LJP) رقابت در سه کرسی باقی مانده.

از سوی دیگر کنگره را به مبارزه در 66 کرسی و متحد خود را Rashtriya Janata Dal (RJD) مبارزه خواهد کرد در باقی مانده 4 صندلی.

رای گیری برگزار خواهد شد 13,750 مراکز رای دهی. با توجه به نظرسنجی بدن رئیس کل انتخاب کنندگان نهایی انتخابات رول NCT از دهلی نو به تاریخ 6 ژانویه سال 2020 هستند 1,46,92,136.

نظر سنجی برای تمام صندلی برگزار خواهد شد در فوریه 8 سال 2020 و نتایج اعلام خواهد شد در تاریخ 11 فوریه سال 2020 است.

آن است که به ذکر است که در سال 2015, Arvind Kejriwal, رهبری, Aam Aadmi Party (AAP) تا به حال یک نقطه عطفی پیروزی پس از آن امن 67 از مجموع 70 کرسی در مجلس قانونگذاری ایالتی. این حزب در حال حاضر eyeing دومین دوره متوالی بانکی در مباحث آن ارائه شده به Delhiites از جمله رایگان و آب و برق رایگان به 200 واحد free ride برای زنان در DTC و خوشه اتوبوس, در میان دیگر اقدامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>