به عنوان شمارش برای دهلی انتخابات در جریان است, Aam Aadmi Party را Arvind Kejriwal پیشرو در دهلی نو حوزه در برابر Sunil Kumar Yadav از Bharatiya Janata Party (BJP).

با توجه به زمان انتخابات روند دهلی وزیر پیشرو در حوزه خود را با 6399 رای.

به عنوان آن در حال حاضر می ایستد AAP در حال حاضر پیشرو در 57 کرسی و بی جی پی در 13 کرسی است. آن را بسیار محتمل است که AAP خواهد آمد بازگشت به قدرت با فشارهای.

Kejriwal است که به دنبال انتخاب مجدد از صندلی هر دو BJP و کنگره را به میدان فرستاد کمتر شناخته شده برای اولین بار-تایمر از حوزه در برابر او.

در سال 2008 کنگره و رهبر سابق دهلی سانتی متر در اواخر شیلا Dikshit شکست BJP را ویجی با نشاط. بعد از آن در سال 2013 و 2015, AAP supremo, Arvind Kejriwal, برنده صندلی.

AAP است eyeing سوم برنده شدن در مجلس است که 70 کرسی. خروج نظرسنجی ها پیش بینی کرده اند که یک پیروزی بزرگ برای حاکم AAP.

حکم AAP قفل شده است و در یک مثلثی مسابقه با بی جی پی و کنگره است اما علاقه به حفظ قدرت است. این Arvind Kejriwal-led AAP برنده شده بود 67 کرسی از 70 عضو مجمع 2015 در مجمع انتخابات هجوم همه انتظارات. کنگره موفق به باز کردن حساب در مجمع و BJP قادر به برنده شدن سه نفر.

تنگ ترتیبات امنیتی نیز قرار داده شده است در محل در مراکز مختلف در سراسر سرمایه های ملی قوی با اتاق های ذخیره سازی EVMs در زیر قرار داده شده سه لایه امنیتی است.

وجود دارد 672 نامزدها — 593 مردان و 79 زنان – در نزاع برای 70 کرسی از دهلی مجمع.

وجود دارد که 13 دوره از شمارش و پستی آراء را شمارش اول و EVMs باز خواهد شد تنها پس از شمارش آرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im