متهم حق محاکمه سریع تجاوز کلرادو دیوان عالی

کلرادو مرد به جرم سرقت که برنده دادگاه برگشت و در انتظار یک محاکمه جدید در حال حاضر باید این اتهامات را رد کرد چرا که حق خود را به سریع دادگاه نقض شده است.

کلرادو دیوان عالی کشور روز دوشنبه حکم داد که اتهامات جنایی علیه ادوارد کوین DeGreat — که در زندان می ماند در حدود 18 ماه در حالی که در انتظار یک محاکمه جدید پس از خود را زودتر اعتقادات معکوس شد — در حال حاضر باید اخراج شود با تعصب.

“دیوان عالی کشور در حال حاضر تعهد به خوبی تثبیت اصل است که یک متهم هیچ وظیفه به خود را برای محاکمه” به دادگاه دوشنبه. “بلکه این وظیفه به دنبال محاکمه در سریع محاکمه مهلت استوار با مردم و دادگاه منطقه. چرا که این وظیفه رفت برآورده نشده در اینجا دیوان عالی باعث می شود که حکومت مطلق.”

در اکتبر 2018 دیوان عالی کشور تأیید کلرادو دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری معکوس DeGreat اعتقاد برای تشدید سرقت و جرم و جنایت-از-خشونت جمله تقویت. DeGreat شد به عنوان یک محاکمه جدید را به شما معرفی شواهدی وجود دارد که او تا به حال عمل کرده و در دفاع از دادگاه.

در نوامبر. 6, 2018, صلاحیت مورد بازگردانده شد به Arapahoe شهرستان دادگاه منطقه پس DeGreat می تواند دوباره.

در دسامبر. 3, 2018, دادگاه منطقه صادر شده نوشته شده است برنامه ریزی نظم در محاکمه مجدد مورد. سه روز بعد, مدافع عمومی دفتر ثبت ورود ظاهر از طرف DeGreat.

“بعد از این پرونده پیشرفت در مورد زمین به توقف” دیوان عالی کشور گفت: در این حکم. “نه وکیل مدافع و نه مردم به دنبال برنامه وضعیت کنفرانس به عنوان دستور و دادگاه منطقه ساخته شده هیچ تلاش بیشتر برای به دست آوردن پذیرش از احزاب است.”

دفتر دادستان منطقه جورج Brauchler شد دادستان در این مورد.

در 4 ژوئن 2019 شش ماه و 29 روز بعد از دادگاه تجدید نظر دستور DeGreat ثبت حرکت به اخراج بر اساس تخلف از حق خود را به یک محاکمه سریع. قانون دادگاه باید شروع در شش ماه.

در اکتبر 2019 بیش از 11 ماه پس از دادگاه تجدید نظر’ دستور دادگاه منطقه محروم DeGreat حرکت به اخراج.

“هنگامی که یک دادگاه منطقه است که اقدام بدون صلاحیت به سعی کنید یک متهم در نقض حق خود را به سریع محاکمه” اخراج یک درمان مناسب دیوان عالی کشور حکم داد.

DeGreat محکوم شد توسط یک هیئت منصفه از تشدید سرقت با سلاح های مرگبار و حمله درجه دوم برای May 14, 2008, خشونت برخورد با مترو راننده تاکسی است. او محکوم به 16 سال در زندان است. راننده تاکسی شد چاقو چندین بار. DeGreat بود که تبرئه اقدام به اتهام قتل در اصلی مورد ادعا کرده است که یکی دیگر از مرد چاقو قربانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de