Deepika Padukone سهام او و Ranveer Singh رنج می برند از خشكي

دیپیکا پادوکن در حال کشیدن, شوهر, Ranveer Singh پا. بازیگر نیز درگیر خودش این بار توسط بیان کرد که او و Ranveer هر دو رنج می برند از hypersomnia. همان بیماری است که در آن یک فرد می تواند خواب برای 12-15 ساعت و بیدار احساس خسته.

هنگامی که این واقعیت به اشتراک گذاشته شد, Deepika فورا اعلان مجدد آن را به عنوان او Instagram داستان. او نوشت: “Hmmmm… برای تلفن های موبایل بسیار آشنا!” و #من. Padukone همچنین در ادامه به برچسب Ranveer در پست.

نگاهی به:

width: 640px; height: 834px;

این اولین بار نیست که Deepika به اشتراک گذاشته است که شوهرش خواب برای مدت زمان طولانی تر از مورد نیاز است. او قبلا به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از واقعیت است که گربه خواب برای 20 ساعت و اظهار داشت: “بنابراین در حال حاضر Ranveer Singh توسط یک گربه؟” Ranveer تا به حال در واکنش به همین کار را با او GIF.

جدای از آن, Deepika رفته بود به برچسب Ranveer به عنوان ‘شوهر’ در پیشانی خود را زمانی که او در سازماندهی خود آیتم های خانگی. Ranveer گرفته بود انتقام در آن زمان بیش از حد با یک عکس از او sneakily هاردکور, ‘Khilji’ nutella در وسط شب.

صحبت کردن در مورد برخورد با Ranveer در قرنطینه دیپیکا قبلا گفته Rajeev Masand در مصاحبه با “باید بگویم او ساده ترین فرد برای زندگی در این سناریو. او خواب برای حدود 20 دقیقه که واقعا به من اجازه می دهد زمان برای انجام چیزهایی که من می خواهم به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de