Deepika Padukone نشت خانواده Whatsapp چت و ‘خوش تیپ’ Ranveer Singh منازعه موردتوجه

Deepika Padukone به اشتراک گذاشته شده یک خانواده در چت Whatsapp است که در آن او شوهر, ‘خوش تیپ’ Ranveer Singh شده است به دست آوردن تمام موردتوجه وتماشای عموم. چت که ذکر نام او در هر نقطه, همه چیز در مورد خانواده ستایش Ranveer آخرین مصاحبه.

در حالی که Deepika است ‘اما’ Ujjala Padukone نوشت: “مصاحبه بسیار جالب!! لذت می برد در هر دقیقه” و دریافت “تشکر amma” از ‘خوش تیپ’ Ranveer این پدران بودند همه ستایش برای او بیش از حد. Prakash Padukone که دیپیکا به نام ‘pappa’ نوشت: “بسیار رک و آموزنده است” و افزود: “به خوبی سخن گفته است.”

در ضمن Johnson سینگ Bhavnani (که نام Deepika تغییر نکرده است به پدر یا مشابه) نوشت: “شاد ، شاد و سرگرم کننده!!” Ranveer اظهار نظر در این همین کار را با “آه خوب” “بزرگ” “whew” و “خوب به این بازخورد.”

“و این است که چگونه ما رول… هر زمان که هر کسی در خانواده بزرگ بعد بقیه از ما لحن در.مثل مورد بالا.هر کس قدردانی مصاحبه شوهر من به تازگی.به طور مشابه وجود دارد که ما کشیده و یا دریافت داده بازخورد در مورد آنچه ما انجام داده اند می تواند متفاوت و یا بهتر است.و این برای ما با ارزش ترین! #family @ranveersingh @riticulousness @anjubhavnani #jugjeetsinghbhavnani @anishapadukone #ujjalapadukone #prakashpadukone” نوشت Deepika در حالی که های واتساپ چت.

نگاهی به:

دیپیکا و Ranveer Singh هستند quarantining با هم در بمبئی خانه در حال حاضر. Deepika که تا به حال تبدیل شده به یک آشپز برای Ranveer به تازگی به اشتراک گذاشته یک PDA-پر بومرنگ تصویری که در آن او دیده می شد, بوسیدن, Ranveer بر روی گونه اش. این زن و شوهر که در حال حاضر مشغول به کار در این سه فیلم با هم تا کنون بعدی دیده می شود در Kabir خان ’83’.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>