تصمیم به از سرگیری پروازهای بین المللی در ماه جولای اگر coronavirus رفتار در ‘قابل پیش بینی به شیوه ای’: Hardeep سینگ پوری

اتحادیه حمل و نقل هوایی عمران وزیر Hardeep سینگ پوری در روز سه شنبه ابراز اطمینان کرد که این تصمیم برای از سرگیری پروازهای بین المللی گرفته خواهد شد در ماه آینده.

یک تصمیم در مورد از سرگیری بین المللی پروازهای مسافری گرفته خواهد شد در ماه ژوئیه اگر coronavirus در رفتار “قابل پیش بینی به شیوه ای” و کل حمل و نقل هوایی اکوسیستم و دولت هستند, پردازنده, پوری گفت.

“من اغلب خواسته زمانی که شما می توانید شروع به بین المللی حمل و نقل هوایی عمران? اگر شما را ترک آن را به من و اگر اکوسیستم کار می کند و اگر ما را قابل پیش بینی از نظر رفتار ویروس من فکر می کنم در ماه های آینده ما باید شروع به گرفتن این تصمیم است. اما کسانی که تصمیم گیری خواهد شد گرفته شده توسط هند هواپیمایی وزارت” پوری گفت.

“ما با اعتماد به نفس است که در ماه آینده ما شروع به گرفتن تصمیم در مورد از سرگیری پروازهای بین المللی, من نمی خواهم برای قرار دادن یک جدول زمانی اینجا همه ذینفعان و مسافران باید به اعتماد به نفس او گفت:” در حالی که پرداختن به یک وبینار — ‘Reposing ایمان در پرواز’ — سازماندهی شده توسط GMR ،

مرکز رندانه همه ذینفعان و مسافران است که این تصمیم برای از سرگیری پروازهای بین المللی است و نه آسان به عنوان آن نیاز به صحبت کردن به همه استانهای کشور و سازمان های بین المللی.

“این تصمیم گرفته خواهد شد توسط دولت پس از نگاه کردن به وضعیت داخلی خود را,” او گفت:.

“ما در حال تلاش برای اطمینان حاصل شود که دولت از همه دولت آماده است تا برای اولین بار پروازهای بین المللی. یک وزیر دریافت کردم بسیاری از درخواست ها و پیشنهادات و مطالبات از آگهی ها برای از سرگیری پروازهای بین المللی, اما این ممکن است هنگامی که کل اکوسیستم است آماده برای خدمات بین المللی” پوری گفت.

“ما عامل بسیاری از پروازها به مقصد خارج از کشور تحت Vande بهارات ماموریت برای بازگرداندن رشته سرخپوستان در میان COVID-19 اما ما عامل خالی هواپیما از هند به خلیج فارس کشور از آنجا که امارات متحده عربی را ممنوع کرده است از ورود بسیاری از اتباع از جمله هند را به این کشور” پوری اضافه شده است.

اظهار نظر بر ایمنی در حالی که سفر در پرواز پوری گفت: “سفر هوایی قابل اعتماد تر است با توجه به سفر با اتوبوس و قطار.”

هند از سر گرفته پروازهای داخلی عملیات پس از 60 روز از coronavirus ناشی مستند از 25 مارس. هند ممنوع اعلام کرده است تمام برنامه ریزی پروازهای بین المللی از مارس 25 برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در کشور است.

“بسیاری از کشورها اجازه می دهد که اتباع دیگر از خود و برخی دیگر از دسته بندی های خاص از مردم برای ورود به کشور خود” پوری گفت.

“هنگامی که شما شروع به عادی عملیات بین المللی شما یک تابستان برنامه یا یک زمستان برنامه و شرکت های هواپیمایی خواهد بود قادر به رزرو از هر کس در حال آمدن است و هیچ سوالات پرسیده خواهد شد. که وضعیت وجود ندارد در حال حاضر,” او اضافه شده است.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net