تصمیم گیری در اسرع وقت رزرو COVID-19 تخت در بیمارستان های خصوصی: دادگاه عالی دهلی نو شد به Kejriwal دولت

در یک ضربه عمده به Arvind Kejriwal, رهبری, Aam Aadmi Party (AAP) دولت و دادگاه عالی دهلی کارگردانی کرده است که این موضوع از رزرو تخت در بیمارستان های خصوصی و خانه های پرستاری حل و فصل شود در اسرع وقت به در نظر گرفتن سیاست های قاب برای مبارزه با بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع.

دادگاه با شنیدن یک پیل ثبت شده توسط یک دکتر Rafael کومار ارشد جراح سرطان که قبل از اینکه روی نیمکت که دولت دهلی نو سفارش مورخ 24/05/2020 است که نه تنها در برابر D. O. مورخ 28/03/2020 صادر شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده است پرتکاپو با پتانسیل برای تبدیل 117 بیمارستان های خصوصی به سوپر پخش از راه معاشرت با غیر COVID-19 بيمار با کسانی که آلوده به این ویروس مرگبار است.

قابل توجه به عنوان در اصول تجویز شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده در آن دستور مورخ 28/03/2020 لازم است هر دو به اعلام بیشتر بیمارستان های واقع در شورای ملی مقاومت به عنوان اختصاص داده شده به طور انحصاری به بیمارستان ها و در مورد همان است که ممکن است به هر دلیلی این امر می تواند بهتر برای ذخیره 20 درصد تخت از کسانی که در بیمارستان های خصوصی (فقط کسانی که باید جداگانه بلوک هم برای OPD به عنوان به خوبی به عنوان IPD مراقبت) با جدا کردن نقاط ورود و خروج برای مدیریت COVID-19 موارد است.

دکتر Rafael کومار در درخواست خود را اعلام کرد که در شرایط عادی بیمارستان ها سازمان یافته برای ارائه مراقبت از بیمار محور, اما در طول همه گیر وجود دارد که لازم است به نوبه خود بیمار محور رویکرد به جامعه متمرکز مراقبت.

“این است که احترام را مشاهده کنید که در زمانی که ایمنی بیماران بستری در گفت 117 بیمارستان های خصوصی/خانه های پرستاری در حال حاضر در معرض خطر خود را به دلیل بیماری اقدامات انجام شده توسط دولت دهلی نو به ترکیب غیر COVID-19 بيمار با کسانی که مبتلا به کروناویروس باید بدتر از وضعیت فعلی به عنوان همان اضافه خواهد شد به عنوان یک توهین به جراحت” این درخواست را اعلام کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>