کشته شدگان صعود به 46 در دهلی شورش

شمار کشته شدگان در خشونت که فوران در شمال شرقی دهلی افزایش یافته است به 46 بعد از چهار جسد آورده بودند به رم منهر Lohia بیمارستان در یکشنبه شب.

“چهار جسد آورده بودند به بیمارستان ما گذشته ، کالبد شکافی انجام خواهد شد امروز” دکتر Meenakshi Bharadwaj, پزشکی, سرپرست Dr Ram منهر Lohia بیمارستان گفت.

به عنوان آن می ایستد, 38 مرگ و میر گزارش شده از گورو Teg بهادر بیمارستان 3 در Lok نایاک بیمارستان 1 در Jag Parvesh Chander بیمارستان و 4 در Dr Ram منهر Lohia بیمارستان.

روز یکشنبه چهار بدن بدست آمده از تخلیه در Gokalpuri و شیو Vihar مناطق شمال شرقی دهلی نو است.

در همان روز پلیس دهلی بازداشت حداقل دو نفر برای شایعه اذهان عمومی در این شهرستان به عنوان اطلاعات تایید نشده در مورد خشونت در نقاط مختلف شهر گسترش در رسانه های اجتماعی.

“برخی از افراد بازداشت شده برای شایعه اذهان عمومی و موارد ثبت شده در برابر آنها. دقیق اقدام خواهد شد در برابر کسانی که به گسترش شایعات و سخنرانی نفرت” پلیس دهلی نرم افزار MS Randhawa گفت.

ANI گزارش داد که دو مظنون شده بود دستگیر و به پلیس برای اقدام بیشتر برای شایعه اذهان عمومی.

“باور نمی کنم در هر شایعات در مورد حوادث در Sangam Vihar, Ambedkar ناگار Hauz Rani و یا هر منطقه دیگر. همه افسران هشدار هستند و گشت و دقیق اقدام خواهد شد در برابر کسانی که به گسترش شایعات” DCP جنوب دهلی نو گفت: در یک صدای جیر جیر.

تا به حال 254 دپو ثبت شده است از جمله 41 نفر تحت بازوها عمل می کنند. 903 مردم شده اند یا دستگیر و یا بازداشت در ارتباط با شورش که فوران در این شهرستان است.

خشونت فوران در شمال شرق دهلی نو پس از درگیری آغاز شد و بین ضد کا و نرم افزار کا گروه. چندین مغازه ها شده اند به آتش کشیده شد و مورد سنگ pelting و آتش سوزی شاهد شده است.

این درگیری ها دامن زد به Chand باغ Mustafabad, Brijpuri شیو Vihar و الهه نور تا روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>