دیوید شویمر در پاسخ به اریکا الکساندر


عکس: Noam Galai (گتی ایماژ)

برای برخی از دلیل غیر قابل توضیح دوستان دیده است یک تجدید حیات در پنج سال گذشته است. این عمدتا به دلیل آن که به راحتی در دسترس در Netflix بکشد تا همین اواخر. من آن را دریافت نمی کند اما هی من سفید نیست. به عنوان یک نتیجه از این تجدید حیات آن به نظر می رسد مانند هر هفته یک سابق دوستان ستاره خواسته است در مورد راه اندازی مجدد نشان می دهد.

اخبار editor برای ریشه Monique قاضی نوشت: هفته گذشته در مورد زمانی که آن را دیوید شویمر را به نوبه خود به خواسته می شود در مورد این ایده از یک راه اندازی مجدد. او در پاسخ گفت که او می خواهم برای دیدن یک نسخه جدید از دوستان با همه بازیگران سیاه و سفید. مشکل این است که وجود دارد یک نسخه سیاه و سفید از دوستان که یک سال تمام قبل از اینکه دوستان و حتی برای اولین بار. زندگی تنها حدود یک گروه موفق زندگی زنان در 90s نوع از جهان که به سادگی خوشحالم که آنها به حال خود دختران. واقعا فقط دوستان اما هم سرگرم بهتر theme song و بیشتر Morris Chestnut حضور مهمان. یکی از نشان می دهد ستاره ها اریکا الکساندر, به نام شویمر در توییتر پس از نظر او رفت زندگی می کنند. شویمر واکنش نشان خواهد داد.

تبلیغات

منظور من راستش تا آنجا که mea culpa رفتن بد نیست. او اذعان کرد نشان می دهد این سهم و این واقعیت را هموار راه را برای دوستان وجود داشته باشد. الکساندر تشکر شویمر برای پاسخ اندیشمندانه در توییتر در حالی که همچنین امیدوار به رفتن بیشتر در عمق در مورد این مسئله. من راستش واقعا کنجکاو آنچه اسکندر است در ذهن او. این که آیا آن دوستان اصل بودن white زندگی تک و یا اگر آن را در مورد سیاه و سفید کمک به فیلم و تلویزیون اغلب نادیده گرفته شدن.

این خیلی عجیب و غریب به من که زندگی تک حک چیزی است که اتفاق می افتد. شاید آن را فقط با داشتن مطرح شده توسط یک مادر سیاه و سفید, اما گه بود در بدون توقف در حال رشد است. این خیلی بد است که وقتی که می رفت تا در Hulu و, مقدمه, ضربه من به طور غریزی شروع به آواز خواندن “در 90s نوع جهان, من خوشحالم که من کردم من.” من تا به حال به تماشای نشان می دهد در تقریبا دو دهه است.

تبلیغات

در واقع آنچه من میگویم این است که اگر شما تماشا نیست زندگی تنها در آن است. منt ماه تاریخ سیاه چه هستند شما حتی می دهند ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>