Dave Logan, خوش بینانه, وجود خواهد داشت, فوتبال, این, سقوط, مذاکرات در دفاع از قهرمان گیلاس نهر و امید اطراف Broncos

به عنوان NBA, MLB و NHL تلاش برای حرکت به پیچیده تدارکات بازگشت-به-بازی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس زمان باقی مانده است در فوتبال ،

به این منظور Cherry Creek مربی و Broncos play-by-play پخش Dave Logan همچنان با احتیاط خوش بینانه است که او می تواند کار به عنوان به طور منظم برنامه ریزی شده در روزهای جمعه و یکشنبه این سقوط.

“من قطعا احساس می کنم که ما در حال رفتن به فوتبال” لوگان گفت. “دولت شده هوشمند در مورد چگونه آن را آغاز کرده است بازگشایی روند… قطعا آن را خرس تماشای آنچه که در آغاز برخی از این ورزش حرفه ای و دیدن چگونه آنها حرکت را از طریق (ایمنی و بهداشت) تدارکات. اما واقعیت این است که برای فصل فوتبال ما رو دو به علاوه ماه برای آماده سازی و همچنین نظاره و ارزیابی (امکان سنجی) به صورت روزانه است.”

در دبستان سطح CHSAA را اجتماعی کردن مجدد Task Force ژوئن 4 گزارش طبقه بندی شده فوتبال به عنوان “بالاتر از خطر” و انجمن اظهار داشت که در آن نقطه آن را قادر به حرکت به جلو با متوسط یا بالا خطر ورزشی. دو روز بعد کمیسر Rhonda Blanford-سبز توییتی که CHSAA خواهد “شروع به ساخت ایمنی و اجرای دستورالعمل ها برای از سرگیری ‘همه’ دو و میدانی و فعالیت های از جمله فوتبال آغاز این سقوط است.”

در حال حاضر نگرانی در مورد حیات coronavirus CHSAA آخرین به روز رسانی عهد به ادامه “با دستورالعمل ها و استانداردهای لازم برای از سرگیری سقوط ورزشی خود برنامه ریزی شروع تاریخ” با نگرانی های ایمنی و بهداشت در خط مقدم.

در طول تابستان محدودیت در تمرینات تیم شده اند موظف در سطح منطقه پس از بهار فوتبال لغو شد در سراسر دولت است. در Cherry Creek, logan’s برونز در هفته دوم داوطلبانه تمرینات — بدون استفاده از توپ فوتبال و به وزن اتاق. بنابراین آن را اساسا مطبوع و ساختمان تیم برای دفاع از کلاس 5A خارجه قهرمانان در حالی که باقی مانده شش فوت از هم جدا.

“کل ایده قرار دادن بازیکنان را به یک موقعیت که در آن آنها می توانید سریع و لازم نیست به فکر می کنم بسیاری — که برای رفتن به یک چالش در این سال داده می شود که در آن ما هستند و بسیاری از از (تعامل) قوانین که در محل هستند” لوگان گفت. “همانطور که ما راه خود را از طریق این فرایند — و بدیهی است که وجود دارد مقدار زیادی از حواس او را پرت — واقعیت این است که این تیم است که مسئولیت رسیدگی به این حواس او را پرت و انجام بهترین کار تمرکز روی روند بدون توجه به آنچه که فرایند… این تیم در حال رفتن به یک پا به شروع فصل است.”

65 ساله و لوگان خود را می داند برونز نیاز به یکی از این تیم ها به عنوان آنها همچنان به آماده شدن برای سال 2020 بازکن در برابر Doherty در اوت. 28 در Stutler کاسه باید فصل آغاز خواهد شد در زمان.

“آن را سخت به اندازه کافی برای پیروزی در مسابقات قهرمانی کشور, اما پس از آن به تکرار است که کل یک چیز دیگر” گفت: لوگان که موفق به کسب هشت عنوان کلی شامل سه مستقیم در مولن از 2008-10. “شما رو به تیم خود را به درک که در حالی که ما قدر سال گذشته آن را در آینه دید عقب و سال گذشته را به کمک به ما در همه نظر از آنچه در این فصل ممکن است مانند نگاه. و ما یک روزنه بزرگتر ما در این سال به عقب.”

این سقوط خواهد بود لوگان را 28 سال به عنوان سر مربی در کلرادو و نهم در گیلاس نهر. از آن خواهد شد خود را از 31 سال تماس Broncos بازی ها و 850 KOA عماد معتقد است که امید زیادی دنور طرفداران نگه دارید به عنوان فصل ضروری می باشد.

“من آنچه که من دیدم از درو قفل در اندازه کوچک نمونه و آنچه را که آنها با پیش نویس هوشمند بود” لوگان گفت. “آنها متوجه شدم در حال حاضر که بازی تغییر کرده است و تیم آنها رو به ضرب و شتم است کانزاس سیتی است. اگر شما نگاهی به سلاح های اشراف دارند — و البته آنها باید یک جوان کارفرمایی (در پاتریک Mahomes) — آنها او را احاطه واقعا راه های هوشمند.

“در حال حاضر فقط به خاطر اینکه شما یک دسته از بچه ها که سریع نیست که اطمینان از جرم خود را در حال رفتن به مانند اشراف. اما آن را می دهد به خود جلب کرد که بسیاری از سلاح های… آن نیروهای دفاعی هماهنگ تصمیم بگیرند که چه کسی است که مرد شما می خواهید را به دور. آن است Courtland Sutton? آن است که جری Jeudy? آن نوح Fant? این مهندسان باید بسیاری از سلاح ها حداقل بر روی کاغذ از آنها تا به حال چند سال گذشته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de