“تاریک” فصل 3 نقد و بررسی: در واقع یک فینال بزرگ با جادویی پایان

“تاریک” فصل 3

بازیگران: Louis هافمن, لیزا Vicari, Karoline Eichhorn کثیف Schöne لیزا Kreuzer, دیتریش Hollinderbäumer دیگران

منتقدان امتیاز: 4/5

که در آن به تماشای: Netflix

مدت: هشت قسمت حدود یک ساعت در هر

کارگردان: Baran bo Odar, Jantje Friese

‘تاریکی فصل 3’ داستان:

جوناس و مارتا در یک ماموریت برای نجات جهان از آخرالزمان است اما بسیاری از موانع در این راه برخی در یک سطح شخصی. می شود آنها را در ماموریت خود موفق و قادر به بازگرداندن زندگی به حالت عادی باعث می شود برای فصل 3 از “تاریک”.

‘تاریکی فصل 3’ نقد و بررسی:

‘آنچه ما می دانیم این است که یک قطره. چه ما نمی دانیم این است که یک اقیانوس است.’ این یک خط است که کاملا متناسب برای “تاریک” فصل 3. واقعا نه اکثریت بینندگان و نه بسیاری از شخصیت های زندگی خود را در زمان سفر درام آگاه هستند در مورد آنچه در حال آمدن است برای آنها را به آینده.

در فصل سوم از “تاریک” شما را عمیق تر به جهان از طریق جوناس و مارتا که در عشق با یکدیگر است اما شرایط نگه دارید و کشیدن آنها را از هم جدا. جدید اسرار اشکار در زندگی خود و برخی از حقایق تکان دهنده هستند نشان داد.

“تاریک” فصل 3 به طور مداوم شما را به عقب در زمان و اجازه می دهد تا شما سفر را از طریق بیش از دو قرن (1800-2041) به شما بینش عمیق تر به دلیل خاص حوادث و آنچه که نتیجه همان است. سری قرار می دهد شخصیت از طریق شرایط دشوار به طور مداوم در به چالش کشیدن آنها را که باعث می شود آن را سرگرم کننده به تماشای آن.

در حالی که بازیگران ثابت باقی مانده در عملکرد خود از فصل گذشته برخی حتی آشکار سایه از آنها که هرگز دیده می شود (مرجع: Adam) با همکاری سازندگان Baran bo Odar و Jantje Friese سزاوار یک دور از کف زدن برای مدیریت به نگه داشتن خط در محل بدون خسته کننده مردم و ایجاد یک رمز و راز با هر قسمت با وجود شخصیت های جدید رسوب در طول فصل.

همه “تاریک” طرفداران خارج وجود دارد باید در این فروشگاه به خصوص با اوج قسمت به نام “بهشت”. نام کافی به شما یک نکته که وجود دارد این است که سحر و جادو همه ما شده اند در انتظار برای پس از فصل یک. در حالی که در اوج پر از لحظات جادویی, قسمت اول از فصل 3 شما را به نظاره نشست و با تعجب ‘صبر کنید آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد؟” احساس می آید و می رود در طول هشت قسمت.

نشان می دهد همچنین اضافه کرده است برخی از جلوه های ویژه است که شما حمل و نقل از یک بار دیگر و گاهی اوقات حتی یک جهان را به دیگری. در برخی از صحنه های این اثر افزوده شده است آنقدر درخشان است که شما فقط ممکن است یک jumpscare فکر آنچه در آینده آینده.

زیبایی از “تاریکی” فصل 3 است که آنها را مناسب در یک مفهوم قدیمی با شخصیت های که باعث می شود شما می خواهید به اعتقاد به سحر و جادو. و sci-fi, supernatural, هیجان انگیز نشان می دهد باعث می شود شما فکر می کنید در تمام سحر و جادو از نور و سایه از دیدن زیبایی در تولد و پذیرش مرگ.

دیدن تاریکی فصل 3′, آن را نمی خواهد به اشتباه می گویند که این سفر آغاز شده است که با عناصر تیره در پایان با یک حس امید چیزی است که criucial برای بقا است. نشان می دهد که مانند یک آینه آن را از شما درخواست برای نگاه به گذشته خود شما را مجبور به زنده ماندن آن و به شما اجازه دیدن سحر و جادو آشکار.

‘تاریکی فصل 3’ حکم:

همه ما باید در طول مستند کاوش های ما تاریک و پر کردن آن با کمی سحر و جادو و “تاریکی” فصل 3 به شما می دهد دقیقا همان است که. بنابراین گسترش کمی عشق برای همکاری سازندگان و بازیگران زیرا آنها آن را سزاوار است.