Da Brat و Jesseca Dupart تایید رابطه در Instagram با $200,000 بنتلی هدیه تولد تصویری


Illustration for article titled Da Brat and Jesseca Dupart Confirm Relationship on Instagram with $200,000 Bentley Birthday Gift Video

گربه از کیسه. و Da Brat است گنجه – ظاهرا.

صفحه شش گزارش که هیپ هاپ جانباز شناخته شده برای همکاری با Jermaine Dupri Missy “بزه الیوت” Lil’ کیم, Tyrese و Mariah Carey – باز کرده است تا در مورد رابطه او با لوکس هدیه دادن دختر Jesseca Dupart.

تبلیغات

“من همیشه یک نوع خصوصی فرد تا زمانی که من با قلب من بازی که دسته برخی از چیزهایی که متفاوت از من” که دو بار جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه “Funkdafied” رپ نوشت: در کنار ارسال ویدیو در Instagram پنج شنبه. “من هرگز تجربه این احساس. این خیلی خسته کننده است که من اغلب خودم را در خیرگی به امید هرگز باریکش برای دیدن اگر آن را واقعی بنابراین من می تواند زندگی می کنند در این رویا برای همیشه.”

شیکاگو منطقه بومی متولد Shawntae هریس, گریه در کلیپ تبدیل شدن عاطفی در مورد سفید بنتلی جلوتر Dupart استعداد خود را به عنوان اوایل 46 هدیه تولد.

Dupart که گزارش شده است که 38 همچنین نوشته شده در مورد گران در حال حاضر تماس Da Brat “من نیمه بهتر من برای همیشه لطفا برای من دوقلو شعله 💖💖💖 @sosobrat مبارک در اوایل تولد نوزاد تولد 🎂 🎁 🍰.”

تبلیغات

خودرو به ارزش $200,000. با توجه به یکی دیگر از Dupart ارسالآنها را به یک جفت تطبیق; “Hers n اوست.”

در روز پنج شنبه او ارسال شده راحت عکس از زن و شوهر خوشحال به ظاهر تایید این خبر با عنوان “بله.”

تبلیغات

فوربس گزارش داد که در سال 2013 New Orleans-متولد hairstylist سرمایه گذاری گسترش به لوله شکل نما مو محصولات, املاک و مستغلات, مدیریت, زبان عمومی, مشاوره و انسان دوستی.

تبلیغات

او یک گزارش خالص ارزش 5 میلیون دلار. با توجه به ذات, نام تجاری, دارای, افراد مشهور, تاییدیه از Trina, Angela Yee و مونیکا.

تبلیغات

ساکن در آتلانتا (که در آن دا بچه بداخلاق و لوس است به نام خانه برای سال) مادر سه قبلا شاعرانه مرتبط Instagram مدل/سفر مربی Denzel کاکس که او به شدت تبلیغ در رسانه های اجتماعی پلت فرم به 1.1 میلیون پیروان.

تبلیغات

در سال گذشته Dupart (با نام مستعار DaRealBBJudy) بود درگیر در یک کثیف Instagram Live دشمنی با Love & Hip Hop: Atlanta, rabble-rouser Shekinah اندرسون در مورد رسانه های اجتماعی و فن “قبل.” New Orleans, لوازم آرایشی کارآفرین Reynell “سوپا درصد” مباشر نیز درگیر خفه شدن, کون خوری brouhah.

.

Da Brat که در سال 1994 شد اولین زن خواننده رپ برای رسیدن به پلاتین فروش, وضعیت, یک, آلبوم, است , خواهر بازیگر LisaRaye McCoy در و امضا شد به Dupri خیلی خیلی Def Records label بود که از طریق کمپانی کلمبیا.

تبلیغات

شناخته شده برای او سریع آتش جریان این ترانه سرا نیز با همکاری Kriss Kross, The Notorious B. I. G, Krayzie Bone, کندی Burruss, Twista, مجموع, destiny’s Child و هویج در میان دیگران.

در سال 2008 او را محکوم به سه سال زندان برای تشدید حمله آتلانتا کلوپ شبانه پیشخدمت.

تبلیغات

در حال حاضر Da Brat در حال حاضر شرکت میزبان از سراسر کشور همزمان شایعات نشان می دهد ظرف ملت و به نظر می رسد در حال رشد Hip Hop: Atlanta.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de