گردباد ‘Nisarga’ به ریزش زمین به عنوان “شدید طوفان بهداشت حرفه ای’ فردا; ماهاراشترا گجرات در بالا هشدار

هند و هواشناسی بخش (آی) گفته است که به خوبی مشخص شده کم فشار منطقه بیش جنوب-شرق و مجاور شرق و مرکزی دریای عرب و Lakshadweep منطقه متمرکز شده است که به افسردگی بیشتر خواهد شد به شدت به سیکلون طوفان ‘Nisarga’ با امروز. ملاقات گروه هشدار داده است که این طوفان را تحت تاثیر بمبئی خان, پلقر, معنوی, Sindhudurg منطقه و همسایه در مناطق مسکونی.

این احتمال وجود دارد که طوفان تشدید خواهد شد و حتی بیشتر به یک “شدید طوفان بهداشت حرفه ای’ قبل از ساخت ریزش زمین فردا با سرعت 90 به 105 کیلومتر در ساعت (kmph) gusting به 125 kmph.. بسیار سنگین و بسیار سنگین و بارش باران پیش بینی شده است بیش از جنوبی ساحلی ماهاراشترا سواحل شمال و در گجرات دامان و دیو و تامي و ناگار هاولی برای بخش عمده ای از این هفته.

IMD دانشمندان گفت که Nisarga می تواند سیل در مناطق کم ارتفاع به خصوص در بمبئی و مناطق مجاور آن و علت قابل توجه ساختاری خسارت در این شهرستان است.

ماهاراشترا و گجرات که قرار است در قبل از طوفان هشدار.

“مرکزی و سازمان های دولتی کشور در حال تلاش برای گرفتن تمام اقدامات ممکن برای جلوگیری از آسیب. ما در حال ارائه مشاوره به ماهیگیران در ماهاراشترا, کرالا, ساحلی, Karnataka, Gujarat, گوا و Lakshadweep برای جلوگیری از جسارت کردن به دریا تا پنج شنبه. کسانی که در خارج باید بلافاصله از بازگشت به دریا می تواند بسیار خشن برای سه روز آینده گفت:” دکتر Mrutyunjay Mohapatra مدیر کل آی.

“ما انتظار داریم بسیار سنگین و بسیار سنگین (بیش از 20 سانتیمتر) در تمام این مناطق ماهاراشترا. آبگیری نیز انتظار می رود در مناطق کم ارتفاع,” او اضافه شده است.

آی را cyclone پیگیری نشان داد که در ابتدا Cyclone Nisarga خواهد حرکت شمال تا صبح روز سه شنبه و سپس کج شمال-شمال شرق بخش قبل از آن می گذرد بسیار نزدیک به ساحل بمبئی در حالی که از ورود به زمین. آن را نیز پیش بینی شده برای عبور از جنوب گجرات سواحل بین Harihareshwar (Raigad, Maharashtra) و union territory of Daman در شب چهارشنبه. هنگامی که آن را عبور از ساحل به عنوان یک شديد سیکلون طوفان آن را به یک سرعت 105 تا 115 کیلومتر در ساعت (kmph) که ممکن است به افزایش 125 kmph. Konkan گوا قطعات پيشين و گجرات در حال انتظار برای دریافت بسیار سنگین و بسیار سنگین باران تا پنج شنبه.

در همین حال اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah روز دوشنبه برگزار شد در سطح بالا و جلسه نقد و بررسی با مقامات ان دی ام ای, NDRF, آی های گارد ساحلی در آمادگی برای مقابله با طوفان Nisarga.

ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) مستقر شده نه تیم در سراسر شش منطقه ماهاراشترا از جمله بمبئی به عنوان طوفان Nisarga در دریای عرب رو نزدیک به ساحل.

سه تیم مستقر شده اند در بمبئی دو در پلقر و در تانه, Raigad, رتنگیری و Sindhudurg.

این NDRF گفته است که در تماس نزدیک با ماهاراشترا دولت IMD مقامات و دولت های منطقه.

“NDRF تیم در حال انجام یک نظرسنجی در مناطق ساحلی این مناطق همراه با مقامات محلی. این طوفان همراه با یک چالش منحصر به فرد آن این است که اتفاق می افتد در طول COVID-19 بیماری همه گیر. با در نظر گرفتن این NDRF تیم در جریان آموزش دیده و مجهز برای مقابله با دو فاجعه است. ما همچنین به روز رسانی ما دستورالعمل های عملیاتی استاندارد برای پاسخ به در حال ظهور وضعیت” NDRF گفت.

NDRF آماده به کار در کنار مقامات محلی را به چالش هر آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>