طوفان Amphan: WB دولت به دنبال کمک از ارتش برای امداد رسانی در مناطق آسیب دیده

غرب بنگال مدنی دولت در روز چهارشنبه به دنبال کمک از ارتش برای امداد رسانی به محل کار پس از طوفان Amphan wreaked ویران در دولت است.

دولت بنگال غربی است که نیروهای بسیج برای ترمیم فوری ضروری زیرساخت ها و خدمات. فاجعه ملی پاسخ نیروی (NDRF) و وزارت امور خارجه در واکنش به این فاجعه نیروی (SDRF) تیم در حال حاضر مستقر شده در طوفان-مناطق برای امداد رسانی کار می کنند.

“GOWB بسیج حداکثر قدرت متحد در حالت فرمان در 24×7basis برای ترمیم فوری ضروری زیرساخت ها و خدمات در اسرع وقت. حمایت از ارتش نامیده شده است برای; NDRF و SDRF تیم مستقر; Rlys, Port & بخش خصوصی بیش از حد درخواست برای عرضه به تیم و تجهیزات” صفحه اصلی گروه دولت بنگال غربی است.

از آن مطلع شده است که کار مرمت برای نوشیدن آب و فاضلاب زیرساخت است در نوسان کامل با بیش از صد تیم برای بخش های مختلف کار را برای قطع درختان افتاده است. علاوه بر این وزارت بهداشت و درمان در غرب بنگال درخواست شد برای تامین آب کیسه در شکاف جیب.

برای ترمیم قدرت در محلات, West Bengal دولت شرکت توزیع نیروی برق محدود و کلکته تامین برق شرکت (ساندرلند) خواسته شده است توسط دولت برای استقرار حداکثر نیروی انسانی برای هدف مذکور.

“WBSEDCL & ساندرلند خواست برای استقرار حداکثر نیروی انسانی حتی در حالی که مستند به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار می کارگیری پتانسیل دومی” خانه بخش توییتی.

این می آید یک روز بعد از نارندرا بازدید از دولت به بورس از وضعیت وجود دارد پس از طوفان زده دولت و بعد از آن اعلام کرد Rs 1000 کرور روپیه بسته برای تسکین کار می کنند.

در ضمن مرگ و میر به علت طوفان Amphan در بنگال غربی افزایش یافت و به 85 در روز شنبه. وجود دارد گزارش از تظاهرات در کلکته که در آن مردم مسدود شدن جاده ها در نقاط مختلف شهر در طول دولت عدم بازگرداندن حالت طبیعی حتی پس از سه روز.

مقامات در حال تقلا در بخش های مختلف دولت برای بازگرداندن حالت عادی. West Bengal وزیر Mamata بانرجی است به احتمال زیاد به دیدار Cyclone Amphan آمار South 24 Parganas منطقه در روز شنبه و سهام را از این وضعیت است.

Lakhs از مردم ارائه شد بی خانمان به عنوان طوفان Amphan قطع راه تخریب را از طریق نیم دوجین ولسوالی دولت در چهارشنبه مسطح خانه های ریشه کنی هزاران نفر از درختان و swamping مناطق کم ارتفاع.

به گفته منابع رسمی حدود 1.5 کرور مردم از دولت شده است به طور مستقیم تحت تاثیر قرار و بیش از 10 لاخ خانه های تخریب شده ناشی از طوفان.

اگر چه برق و اتصال به تلفن همراه گرفته شد در برخی از قطعات از کلکته و شمال و جنوب 24 Parganas منطقه بسیاری از مناطق همچنان باقی می ماند در تاریکی به عنوان قطب قدرت دمیده شده و خطوط ارتباطی جامعی.

چندین جاده ها و خانه ها در کلکته هوره و شمال و جنوب 24 Parganas منطقه همچنان باقی می ماند اب اشباع به عنوان بیچاره شهروندان در خیابان ها آمد در برابر دولت را “بی تفاوتی و ناکارآمدی”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de