طوفان Amphan: ساعت مودی برای انجام نظرسنجی های هوایی در غرب بنگال Odisha روز جمعه

نخست وزیر نارندرا مودی سفر به غرب بنگال و Odisha به بورس از وضعیت در پی طوفان Amphan و انجام نظرسنجی های هوایی از مناطق آسیب دیده, او گفت:.

“فردا ساعت @narendramodi سفر به غرب بنگال و Odisha به بورس از وضعیت در پی طوفان Amphan. او را هوایی انجام نظرسنجی و شرکت در جلسات نقد و بررسی که در آن جنبه های امداد رسانی و توانبخشی خواهد بود مورد بحث” نخست وزیر ترکیه گفت: در یک صدای جیر جیر.

طوفان Amphan کتک ساحلی منطقه بنگال غربی از جمله کلکته در روز چهارشنبه و ادعا کرد حداقل 72 زندگی می کند.

در اوایل روز پنج شنبه مودی خواست که وضعیت normalises در غرب بنگال و Odisha در اولین.

در یک سری از توییت او گفت: “افکار من با مردم Odisha به عنوان دولت شجاعانه در جنگ اثرات طوفان Amphan. مقامات در حال کار بر روی زمین برای اطمینان از تمام کمک های ممکن را برای کسانی که تحت تاثیر قرار است. من دعا می کنم که وضعیت normalises در اولین.”

NDRF تیم در حال کار در گردباد قسمت های آسیب دیده. مقامات از نزدیک نظارت بر وضعیت و همچنین کار در هماهنگی نزدیک با غرب بنگال دولت, او گفت:.

هیچ سنگی را به سمت چپ unturned در کمک به آسیب دیده او اضافه شده است.

“شده اند و دیدن تصاویری از, West Bengal در خرابی های ناشی از طوفان Amphan. به چالش کشیدن در این ساعت تمام ملت می ایستد در همبستگی با, West Bengal. دعا برای رفاه مردم از دولت است. تلاش ها برای اطمینان از عادی” نخست وزیر گفت.

بسیار شدید و گردباد Amphan محصل در 2.30 بعد از ظهر روز جمعه بین Digha در غرب بنگال و Hatiya جزیره در بنگلادش و بسته بندی باران های سنگین و بادهای با سرعت به 190 kmph باعث بارش باران های سنگین و gustings در بخش های مختلف دولت است.

Amphan است که شدیدترین طوفان به آمار دولت در 100 سال گذشته, گزارش, گفت:.

کلکته و چندین بخش از West Bengal عینک کتک نگاه روز پنج شنبه پس از ‘Amphan’ پاره پاره از طریق دولت است. سنگین باد و باران منفجر shanties ناپاكى تشبيه كرده كه هزاران نفر از درختان, برق, قطب و برج مخابراتی و آب گرفتگی مناطق کم ارتفاع.

بخش های بزرگی از کلکته و دیگر تحت تاثیر مناطق بدون برق بودند به عنوان خطوط برق شده اند جامعی و قطب بوده منفجر شده است. تلفن همراه و خدمات اینترنت نیز به عنوان طوفان آسیب دیده است ارتباطی برج در بسیاری از نقاط.

شرق Midnapore, هوره شمالی و جنوبی 24 Paraganas و کلکته شده اند بدترین ضربه توسط طوفان. پس از ریزش زمین در Digha سیکلون barrelled از طریق شمال و جنوب 24 Paraganas بنگال, رها کردن سنگین باران و توفان در طول راه.

کلکته شاهد وزش بادهای با سرعت بالا به 125 kmph در هر ساعت با باران های سنگین که روبترقی ماشین قطع درختان و برق قطب مسدود کردن جاده های مهم و تقاطع ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de