گردباد ‘Amphan’ به احتمال زیاد به تشدید بیش از خلیج بنگال در 24 ساعت آینده; ممکن است به نوبه خود به “شدید طوفان بهداشت حرفه ای’

به عنوان کشورهای هند شرقی سواحل بریس برای طوفان Amphan هند هواشناسی بخش (IMD) پیش بینی شده است سرعت باد تا رسیدن به 55-65 kmph و gusts تا 75 kmph در روز شنبه. سیکلون سیستم پیش بینی شده است به فرم در این شب بیش جنوب غربی خلیج بنگال است.

با سیکلون سیستم در حال تحول از ‘افسردگی’ به ‘افسردگی عمیق و پس از آن به ‘طوفان بهداشت حرفه ای’ دسته از سرعت باد بیش از حد به افزایش 75-85 kmph gusting در 95 kmph.

این سیکلون سیستم محور است در حدود 1100 متر در جنوب پردیپ خاموش Odisha ساحل 1250 متر در جنوب Digha و 1330 کیلومتری جنوب-جنوب غربی Khepupara خاموش بنگلادش ساحل.

آن است که به احتمال زیاد به شدت به ‘طوفان بهداشت حرفه ای’ توسط 12.00 ظهر و ‘شدید و طوفان بهداشت حرفه ای’ در 24 ساعت آینده.

آب و هوا کار کرده بود اعزام یک هشدار در دم طوفان و گردباد Amphan به فاجعه ملی در پاسخ به زور و رئیس دبیر هشت متحده و اتحادیه سرزمین در مارس 14.

با توجه به آخرین به روز رسانی در غرب بنگال دولت است requisitioned دو NDRF تیم مستقر می شود در دو مکان در کشور در پی طوفان Amphan. یک تیم خواهد بود مستقر در ساغر جزیره در حالی که از سوی دیگر خواهد بود در Kakdwip. هر دو تیم مستقر خواهد شد توسط این شب است. دولت به دنبال بیشتر تیم پس از این ملاقات در دفتر سهام اطلاعات در ریزش زمین پس از 24 ساعت.

دریا وضعیت به احتمال زیاد بسیار خشن و هشدار صادر شده است به ماهیگیران به سرمایه گذاری به آب کردن آندرا ساحل و Odisha-West Bengal سواحل از مارس 18 به بعد. کسانی که در دریا در حال توصیه به بازگشت به کست توسط مارس 17.

در حالی که Andaman and Nicobar Islands هستند به احتمال زیاد برای دریافت نور متوسط بارندگی در مارس 15 و 16 اوریسا و بنگال غربی هستند به احتمال زیاد برای دریافت نور متوسط بارندگی در 18 مه را با باران های سنگین و بسیار سنگین و بارش باران در مارس 19 مارس 20.

ماهیگیران توصیه شده است نه به سرمایه گذاری به غرب و مرکزی باب خاموش شمال آندرا پرادش ساحل در 18 و به شمال باب همراه و خاموش کردن Odisha-West Bengal سواحل از 18 مارس سال 2020 به بعد. کسانی که در دریا بیش از این مناطق توصیه شده است برای بازگشت به سواحل توسط مه 17.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de