وقتی که می آید برای روز ولنتاین, پدر و مادر به نظر می رسد به سقوط به یکی از دو دسته: کسانی که خلاق استادانه درست شده Instagram-ارزش کارت های روز ولنتاین و هدیه برای کلاس فرزند خود و کسانی که در اجرا به راحتی فروشگاه شب قبل از.

با تشکر به راحتی از خرید آنلاین و شبانه حمل و نقل, من می خواهم به پیشنهاد یک سوم دسته: آسان ساخته و کارت های روز ولنتاین است که یک گام از generic دیزنی-پنجه-گشت-Star-Wars-ابرقهرمان کارت:

تبلیغات

یک حاکم می سازد و عملی ترین هدیه روز ولنتاین (همچنین به عنوان یک به نفع حزب). خرید یک بسته 12 اینچ چوب حاکمان و ثبت آنها را با پیام “شما حکومت!” دودل چند قلب برای اثر. حاکم خواهد شد و در مفید آمده است در خانه و یا در کلاس — و هر بار آن را با استفاده از گیرنده فکر می کنم با عشق خود شایان ستایش کودک (بیایید امیدوار باشیم).

این روز ولنتاین شپش کارت های شکارچی — همچنین به عنوان شناخته شده کاغذ پیشگویان — سرگرم کننده برای بچه ها به بازی و به اشتراک گذاری. آنها آسان را بریزید و شامل احمقانه پیش بینی مانند “یک لاک پشت به شما تماس بگیرید در shellphone.”

تبلیغات
تبلیغات

این کارت های روز ولنتاین با فوم هواپیما که بچه ها می توانند مونتاژ و پرواز در اطراف… در خانه ،

تبلیغات

چیزی رضایت بخش ابتدا در مورد هنر زمانی که شما ابتدا روی کاغذ سیاه و سفید به فاش کردن رنگین کمان در زیر. همین دلیل است که این به شکل قلب ابتدا هنر زیور آلات مناسب برای عبور از برای روز ولنتاین. هر یک همراه با یک قلم و رشته و پاکت به طوری که دریافت کنندگان می تواند ابتدا به قلب خود لذت و آویزان تا هنر خود را زمانی که آنها انجام می شود.

تبلیغات

شما واقعا نمی تواند به اشتباه با خالکوبی — به همین دلیل است که بسیاری از کارت های روز ولنتاین است که در حال حاضر با خالکوبی.

تبلیغات

این براق فویل خالکوبی از ارام پادشاهی نسبتا جنسیتی خنثی و یک اشاره از درخشش.

این “شیرین” کارت با آمدن شایان ستایش کیک و شیرینی, خالکوبی.

و پس از llamas به نظر می رسد داشتن لحظه ای خود را, این کاریکاتور حیوانات با مضمون ولنتاین کارت روز با لاما خالکوبی, هر چند برخی از کودکان و نوجوانان خواهد شد که به حل و فصل برای جغدها و فلامینگو.

تبلیغات
تبلیغات

البته کارت های روز ولنتاین ندارد و به درمان و یا گول زنک به ویژه آنها را. این Kitties و بوسه ولنتاین کارت روز در حال دوستداشتنی و ساده است. و این X و O کارت از مقاله فرهنگ های پیچیده و زیبا — و شما حتی می توانید آنها را شخصی کنید با نام فرزند خود را.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de