وادار سازد مرگ پدر و پسر دو در تامیل نادو را Tuticorin جرقه خشم Kanimozhi می نویسد به NHRC

مرگ یک پدر و پسر دو در بازداشت پلیس گفته به علت شکنجه در Tuticorin باعث اضطراب عمومی در تامیل نادو با DMK MP Kanimozhi Karunanidhi نوشتن به ملی کمیسیون حقوق بشر (NHRC).

با توجه به گزارش Jayaraj (59) و پسرش Fennix (31) بازداشت شدند و در تاریخ 19 ژوئن به اتهام نقض مستند محدودیت. خانواده قربانیان گفت که دو برداشت شد برای بازجویی برای نگه داشتن تلفن همراه خود و لوازم جانبی فروشگاه باز در طول مستند و کوبید شد توسط پرسنل پلیس در حالی که در بازداشت در ستهنکولم ایستگاه پلیس.

در حالی که Fennix بیمار شد و درگذشت و در کویلپتی بیمارستان عمومی در روز دوشنبه پدرش فوت کرد صبح روز سه شنبه.

خانواده درخواست کرده است که پرونده قتل ثبت شده در برابر دو زیر بازرسان پس از انتقال وی از سوی مامورین آنها مسئول مرگ پدر و پسر اواز یا موسیقی دو نفری.

Tuticorin جمع Sandeep Nanduri گفت: این دو شده بود زودتر دستگیر و تسلیم در کویلپتی sub-زندان است. “وجود دارد شکایت که آنها کشته شدند پلیس در حمله..قضایی پروب دستور داده شده است,” او گفت:.

در میان خشم و انزجار بیش از ماده ها در منطقه باقی مانده بسته شده در روز چهارشنبه در اعتراض به اتهام وادار سازد مرگ دو معامله گران است.

مدرس دادگاه عالی نیز گرفته اگاهی از این موضوع با مادورای نیمکت دنبال یک گزارش از Tuticorin سرپرست پلیس.

احزاب مخالف از جمله DMK در پی اقدام کسانی که مسئول این دو مرگ است. رهبر حزب و Tuticorin Lok سبها MP Kanimozhi که دوبله این حادثه به عنوان “خشونت” متعهد توسط پلیس, ملاقات خانواده در روز جمعه.

در نامه ای به NHRC او خواست این کمیسیون برای بررسی و شروع اقدامات لازم در برابر مقامات مسئول “زندان” مرگ پدر-پسر اواز یا موسیقی دو نفری.

او ملاقات خویشاوندان مرحوم و تحویل جبران lakh 25 تومان یک نامه از DMK رئیس MK استالین و اطمینان کامل پشتیبانی می کند.

“پدر و پسر کشته شدند پلیس در قفل در ستهنکولم. DMK رهبر MK استالین به lakh 25 تومان به خانواده و DMK آماده است تا به حمایت از خانواده در کمک های حقوقی و ما مطمئن خانواده ما حمایت کامل” او گفت:.

“با توجه به ملی جرم و جنایت سوابق دفتر تامیل نادو می ایستد در مقام دوم در قفل مرگ و میر. تا کنون حتی یک شارژ-ورق ثبت شده است و هیچ کس مجازات شده است. این وضعیت باید تغییر کند. به خصوص این قفل مرگ وحشتناک و غیر انسانی است. این نباید تکرار شود به هر خانواده ما دوباره. باید آن را به عنوان قتل و کسی که این کار را باید تنبیه شود” این DMK رهبر گفت.

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de