مس علاقمندان به شهامت DB مربی از Pac-12 رقیب آریزونا منابع می گویند

Demetrice مارتین

کلرادو است که مصرف ثانویه مربی از یک Pac-12 جنوبی رقیب.

با توجه به Buffzone منابع مس و سر مربی جدید کارل Dorrell انتظار می رود به استخدام Demetrice مارتین به مربی دفاعی پشت.

مارتین صرف دو فصل گذشته در آریزونا است که نونما دفاعی خود را کارکنان. مارتین که مربی Wildcats’, cornerbacks شد تنها یکی از آریزونا دفاعی دستیاران اخراج نشده در طول سال 2019 فصل است. او انتظار می رود به مربی Wildcats’ کل ثانویه در این فصل است.

Dorrell اعلام مس به عنوان سر مربی در فوریه. 24 ساخته شده است که شش استخدام به کارکنان خود تا کنون از جمله چهار دستیاران بودن حفظ از سرمربی سابق مل تاکر کارکنان: Darrin Chiaverini, Darian Hagan, برایان Michalowski و تایسون تابستان است.

با توجه به Buffzone منابع Dorrell نیز استخدام تیلور Embree تنگ می رسد مربی. Embree که صرف سه سال گذشته به عنوان یک کنترل کیفیت مربی با NFL San Francisco 49ers, پسر سابق مس بازیکن و سر مربی جان Embree که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان دستیار سر مربی/تنگ می رسد مربی برای 49ers.

مارتین, 47, خواهد بود دستیار اول استخدام Dorrell از یکی دیگر از کارکنان دانشگاه. او خود را صرف کل 19-سال مربیگری حرفه ای در غرب از جمله 11 سال گذشته در Pac-12. کلرادو خواهد بود پنجم خود را متوقف کند در Pac-12.

قبل از پیوستن به سر مربی کوین Sumlin کارکنان در آریزونا در سال 2018 مارتین مربی شش فصل (2012-17) در UCLA تحت جیم مرا. با برونز او مربی ثانویه شش سال در حالی که با اضافه کردن عنوان دستیار سر مربی تیم در چهار سال گذشته است.

از 2009-11, مارتین مربی دفاعی پشت در واشنگتن است. او همچنین صرف این فصل 2006-07 به عنوان یک دفاعی فارغ التحصیل دستیار در جنوب کالیفرنیا.

از سال 2009 دفاعی پشت مربی توسط مارتین را جمع آوری 20 همه-کنفرانس افتخارات. تحت سرپرستی او UCLA رهبری Pac-12 در تصویب بهره وری دفاع در سال 2015 به پایان رسید و دوم (CU) در سال 2016.

کالیفرنیا بومی مارتین ستاره دار در Muir دبیرستان در پاسادنا قبل از بازی گیرنده و cornerback در ایالت میشیگان از 1992-95. او رهبری بزرگ ده با هفت interceptions در سال 1994 درآمد اول-تیم all-کنفرانس افتخارات.

حرفه ای, او با بازی در NFL اروپا, عرصه, فوتبال, لیگ برتر و صرف برخی از زمان در St. Louis Rams’ تمرین تیم ملی.

در علاوه بر این به خود Pac-12 مربیگری تجربه او مربی در پاسادنا کالج شهر در 2001-02 و Mt. سن آنتونیو (کالیفرنیا.) کالج از 2003-05 و در سال 2008.

آریزونا رسانه ها راهنمای با اشاره به مارتین به عنوان “یکی از بالا استخدام در سواحل غرب” و لیست اولیه استخدام مناطق به عنوان کالیفرنیا اینلند امپایر و دره سان Gabriel و همچنین به عنوان منطقه دالاس بیشتر است.

مارتین پسر کول است 5-پا-10, 175 پوند دانشجوی سال اول در همیلتون (Ariz.) دبیرستان و او در حال حاضر دارای دو فوتبال کاسه زیربخش ارائه بورس تحصیلی از فلوریدا آتلانتا و نوادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>