مس علاقمندان نام Darrin Chiaverini موقت سر مربی تیم فوتبال

Darrin Chiaverini شده است با نام موقت, کلرادو, سر مربی تیم فوتبال پس از خروج از مل تاکر به Michigan State, CU, مدیر ورزشی ریک جورج چهارشنبه اعلام کرد در انتشار اخبار.

Chiaverini, 42, صرف چهار فصل به عنوان CU گسترده گیرنده مربی علاوه بر نقش دستیار سر مربی فصل گذشته. او سابق است علاقمندان گسترده گیرنده.

“من یک مقدار زیادی از اعتماد به نفس در Darrin به رهبری آمریکا از طریق این موقت دوره” جورج گفت. “او شده است در ارتباط با برنامه با شروع بازی خود را روز 25 سال پیش و مراقبت عمیقا در مورد علاقمندان است.”

Chiaverini شده است به نام بالا 25 فوتبال کالج همکاران در سراسر کشور توسط Rivals.com برای سه سال متوالی. او همچنین به عنوان co-حمله هماهنگ کننده برای سه فصل زیر قبل از سر مربی مایک مک اینتایر. Chiaverini که قبلا مربی گسترده گیرنده در Texas Tech قبل از پیوستن به مس کارکنان در ژانویه 2016.

“این افتخار را به نام دولت موقت سر مربی در دانشگاه کلرادو و تمرکز من خواهد بود برای کمک به آن را صاف و انتقال برای دانشجویان ورزشکار و برنامه به طور کلی” Chiaverini گفت. “این دانشگاه و این شهر از تخته سنگ است که در آن من به عنوان یک مرد جوان و هیچ جایی بهتر بود از مس. غرور و سنت Colorado Buffaloes چیزی است که هر دانش آموز-ورزشکار مثل خودم در کشور باید تجربه است.”

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im