مس علاقمندان از دست دادن بسکتبال دستیار مربی به Arizona State

کلرادو بسکتبال مردان دستیار مربی آنتونی کلمن است که به عنوان بازگشت به ایالتی آریزونا.

در روز سه شنبه مس سر مربی نی نی بویل تایید به BuffZone که کلمن در حال خروج از علاقمندان پس از یک فصل به بازگشت به Pac-12 رقیب Sun Devils. این خبر برای اولین بار گزارش شده توسط 247Sports.com.

کلمن استخدام شد CU در تاریخ 26 آوریل 2019 پس از سه فصل در ایالت آریزونا کارکنان. او در حال حاضر به بازگشت به سر مربی بابی Hurley کارکنان.

“این چیزی است که من و او در مورد صحبت کرده بود احتمالا در طول هفته گذشته زمانی که فرصت آمد,” بویل گفت. “کاملا رک و پوست کنده آن را یک تصمیم مالی. او پیشنهاد قابل توجهی افزایش در پرداخت و او تصمیم گرفت به آن را بدیهی است که من نمی غبطه خوردن کسی برای. او را به انجام آنچه که او فکر می کند بهترین است برای خانواده اش او را ترک اینجا را در شرایط خوب. ما برای او آرزوی بهترین ها.”

برای بیل که به تازگی تکمیل شده خود را در 10 فصل به مس سر مربی این است که فقط در پنجمین بار او تا به حال یک تغییر در میان سه دستیار مربیگری موقعیت.

“(جایگزین Coleman) چیزی است که من قصد دارم به من در زمان به خصوص با توجه به شرایط و زمان و آنچه که ما در حال رفتن را از طریق با این COVID وضعیت” بویل گفت. “من احساس نمی کردم و به سرعت حرکت می کند. برنامه ما این است که در شکل بزرگ استخدام, کلاس 2020 انجام شده است بنابراین ما تصمیم گیری در آینده قابل پیش بینی. من قطعا باید برخی از ایده های که من می خواهم پس از رفتن.”

دانشیار سر مربی مایک Rohn شده است در مس برای همه بویل 10 فصل و دستیار لایحه Grier شده است علاقمندان برای چهار فصل. هر دو می تواند مربی نگهبانان یا frontcourt بازیکنان پس از بیل نیست نگران آینده دستیار داشتن یک منطقه خاص از تجربه و تخصص. کلمن مربی علاقمندان’ frontcourt که Rohn انجام داده بود قبل از نه سال.

“من می خواهم یک مرد که می تواند مربی; من می خواهم یک مرد که می تواند به استخدام; من می خواهم یک مرد که می تواند مربوط به بازیکنان” بویل گفت. “من می خواهم یک مرد که می توانید انجام دهید یک گزارش ارزیابی; من می خواهم یک مرد که می تواند اجرا شود یک تمرین است که می تواند مربی در بازی بسکتبال است.”

اگر چه کلمن با برنامه تنها برای یک فصل بیل گفت: او علاوه بر خوبی برای کارکنان.

“او یک کار خوب و بازیکنان ما قطعا او را دوست داشت و لذت می برد که در اطراف او” بویل گفت. “او متناسب با کارکنان ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>