مس علاقمندان گسترش پخش مقابله با iHeartMedia, Denver, KOA از طریق 2022-23

هر زمان که Colorado Buffaloes فوتبال و بسکتبال مسابقات هستند در هوا تماس را از سرچشمه آشنا خانه.

روز چهارشنبه دانشگاه اعلام کرد سه سال با فرمت iHeartMedia, دنور ایستگاه های رادیویی نگه داشتن علاقمندان فوتبال و بسکتبال مردان بازی در KOA از طریق 2022-23 سال تحصیلی. فوتبال و بسکتبال بازی ادامه خواهد داد به هوا در KOA (850 هستم و 94.1 FM) با زنان بسکتبال بازی تغییر به KHOW 630 هستم.

در صورت پخش درگیری در KOA با Denver Broncos یا Colorado Rockies, بازی, علاقمندان را در حال حاضر تغییر به KHOW 630 هستم به جای 760 AM است که در این مورد در فصل های اخیر.

KOA نیز ادامه خواهد داد به هوا هفتگی رادیو را نشان می دهد مربی تیم فوتبال کارل Dorrell مردانه, مربی تیم بسکتبال نی نی بویل و زنان مربی تیم بسکتبال JR Payne.

با توجه به انتشار از CU, دانشگاه, چند رسانه ای حقوق دارنده Learfield IMG کالج, توافق برای قرارداد جدید “پس از بررسی پیشنهادات از چندین اشخاص علاقه مند.” مس قبلی پخش توافق تمام شده این بهار.

“ما تا به مدت طولانی در نظر گرفته KOA به ما رادیو و من هیجان زده هستم که ما قادر به گسترش روابط ما برای سه سال آینده” مس مدیر ورزشی ریک جورج گفت: در انتشار. “بسیاری از سنت ما و بزرگترین خاطرات شده اند پخش بیش از KOA امواج رادیو و تلویزیون — همه ما کنفرانس عناوین گذشته بیش از 80 سال ما قهرمانی ملی, معجزه در میشیگان و به یاد ماندنی بازی مانند 62-36 برنده بیش از نبراسکا و ما اجرا به Pac-12 جنوبی بخش عنوان چهار سال پیش. مشارکت در خدمت هر دوی ما بسیار خوب است.”

پخش تیم مس مربوطه ورزش باقی خواهد ماند همان با مارک جانسون و سابق مس مربی گری بارنت دست زدن به رادیو در حالی که جانسون با شرکای سابق علاقمندان بسکتبال بازیکن اسکات Wilke در بسکتبال مردان را لرزاند. Cory لوپز و کارول Callan ادامه خواهد داد برای رسیدگی به تماس های زنان در بازی بسکتبال.

اندی Lindahl و سابق مس کارفرمایی بابی Pesavento انتظار می رود به بازگشت به عنوان حاشیه خبرنگاران برای فوتبال پخش می شود.

این 2020-21 سال تحصیلی خواهد بود Johnson 17th به عنوان سرب صدای CU فوتبال و بسکتبال مردان را لرزاند. KOA شده است این خانه برای مس فوتبال برای همه آنها به جز سه فصل قدمت آن به سال 1940. KOA شروع پخش CU بسکتبال مردان بازی در طول فصل 1973-74 و پخش بسکتبال زنان بازی از فصل 1985-86.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de