مس علاقمندان’ دنی Langsdorf به QBs آماده

با توجه به انتخاب دنی Langsdorf ترجیح می دهند که یک جانباز کارفرمایی شروع به کار با این فصل در کلرادو.

وجود دارد مثبت به داشتن یک گروه با بی تجربگی ،

دنی Langsdorf

“من فکر می کنم آنها گرسنه” گفت: Langsdorf در سال اول خود را به عنوان مس را quarterbacks مربی. “این بچه ها گرسنه هستند و آنها در حال حاضر به یاد بگیرند.

“شما رو باز رقابت و من فکر می کنم که رفتن به این بچه ها انجام بهتر. آنها در حال رفتن به باید به بهترین خود را در هر روز قادر به ما نشان می دهد که آنها به اندازه کافی خوب برای برنده شدن در این کار است.”

این COVID-19 همه گیر است و ایجاد عدم اطمینان در مورد فصل آینده که برای مس است, برنامه ریزی برای باز کردن در ایالت کلرادو در سپتامبر. 5. علاقمندان در حال آماده سازی برای تاریخ که با قوچ با این حال و اولویت شناسایی جایگزینی برای سه سال شروع کارفرمایی استیون Montez که امضا شده با NFL را ردسکینز واشنگتن در ماه آوریل است.

ارشد سام Noyer در تاریخ تایلر Lytle و درست دانشجوی سال اول ایمپلنت لوئیس را در رقابت برای این کار است.

“بدیهی است که Lytle نشسته است پشت Steven برای چند سال و به سام Noyer” هماهنگ کننده توهین آمیز Darrin Chiaverini گفت. “سپس شما رو Brendon لوئیس در آینده از تگزاس است که بسیار استخدام بچه و بسیار با استعداد است. من واقعا هیجان زده برای دیدن آن بچه ها به رقابت بپردازند و آنها را اجرا کند.”

با هم این گروه انداخته است 47 حرفه ای می گذرد – 41 توسط Noyer و شش توسط Lytle – و داشتن بهار شیوه های لغو شده به دلیل COVID-19 کمک نمی کند.

“من می خواهم بگویم این یک نقطه ضعف بزرگ,” Langsdorf گفت. “شما می خواهم که قادر به رفتن را از طریق 15 شیوه در بهار و باید یک ایده خوب از عمق خود را. … ما در حال رفتن به در یک مقدار کوتاه از زمان آن را کشف کردن. ما قصد داریم به استرس آنها ما در حال رفتن به آنها را امتحان کنید و ببینید که چه کسی می تواند آن را اداره کند.”

در حالی که Langsdorf نشده تا به حال شانس در این زمینه با quarterbacks او آنها را آزمایش ذهنی را از طریق جلسات مجازی.

“من واقعا تحت تاثیر قرار با سوالات و تعامل است که ما تا به حال به عنوان یک گروه” Langsdorf گفت. “من فکر می کنم ما تا به حال زمان زیادی با هم نوع از رفتن را از طریق برش یو پی اس و رفتن را از طریق راهکار و صحبت کردن اصول و داشتن یک فرصت برای نشان دادن بسیاری از چیزهای مختلف. من فکر می کنم این واقعا موجب برخی مکالمه خوب, بنابراین من دوست داشتم که در مورد این گروه است.”

دانشجوی سال اول ایمپلنت لوئیس را در رقابت برای شروع کار در کلرادو.

جسمی quarterbacks باید یک راه طولانی برای رفتن و Langsdorf مشتاق به کار با آنها در این زمینه است. او چهارمین quarterbacks مربی در چهار سال برای Lytle و Noyer بنابراین Langsdorf امید را چه می دانند و به آن اضافه کنید.

“قطعا وجود دارد چیزهایی را که آنها بدست از گذشته خود مربیان است که که آنها می توانید در قرعه کشی از” او گفت:. “من قصد دارم به برخی از قطعی چیزهای جزئیات است که من نیاز است و ما می خواهیم که خاص به موقعیت اما من باز به ایده های مختلف. من برخی از نظرات بسیار قوی در رفت و آمد و زمان, اما اگر آنها در حال بازی با تلاش خوب, من فکر می کنم این اصول می توانید همیشه کار می کرد و همیشه وجود دارد یک سبک های مختلف با مردم اساسا. من فکر می کنم که فقط یک بخشی از آموزش و یک مربی خوب است که نوع تطبیق با آنچه که آنها می دانند و پس از آن چگونه من می تواند کمک به آنها را بهتر خواهد بود.”

Langsdorf خواهد انطباق با مجموعه های مهارت هر بازیکن بیش از حد. در حالی که مس را به یک پایه سیستم جرم Langsdorf گفت: آنها بازی را به نقاط قوت کارفرمایی در این زمینه است.

“ما نمی خواهیم برای رسیدن به یک وضعیت که در آن ما در حال تلاش برای انجام کاری و یک پسر است که واقعا در حال مبارزه با آن,” او گفت:. “که واقعا عادلانه به او و یا تیم ما بنابراین ما قطعا آن خیاط و تهیه کردن به استارت. من مطمئن هستم که چگونه این بازی خواهد کرد اما اگر همه آنها به اندازه کافی خوب به بازی پس از آن ما باید یک بسته برای هر یک از آنها را و ببینید چه اتفاقی می افتد از وجود دارد و ببینید که کدام یک بهترین است اما ما قطعا کار نسبت به داشتن یک سیستم است که خواهد بود کارفرمایی دوستانه است.”

که کارفرمایی شروع می شود باقی مانده است دیده شود اما Langsdorf خواهد همه آنها را به یک شات به نفع خود کار.

“این ممکن است یک معامله که در آن ما را به چرخش کمی و فقط نوع شکل روز به روز با قرار دادن بچه ها در موقعیت های مختلف و قرار دادن بچه ها به عنوان یک یک و دو و سه و تعویض آن را و ببینید که چگونه آنها پاسخ گفت. “این می تواند بسیار مهم در جرم ما به شکل استارت و مطمئن شوید که او برای رفتن به آماده بازی در بازکن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de