مس بودجه $250M آمار به عنوان هزینه های کروناویروس ادامه برای اضافه کردن

دانشگاه کلرادو بودجه برای سال تحصیلی بعدی سقوط خواهد کرد 5.3% از سال گذشته فرو بردن از $4.79 میلیارد دلار 4.54 میلیارد دلار تا حد زیادی به دلیل اثرات مالی جدید کروناویروس.

بودجه بر اساس بهترین و شناخته شده به عنوان اطلاعات از ژوئن 2020 اما رئیس امور مالی تاد Saliman گفت: واقعی ثبت نام دانشجویی — که به شدت تاثیر دانشگاه درآمد نمی توان شناخته شده است و تا نزدیک به ترم پاییز.

COVID-19 انداخته است کلرادو در حال حاضر شکننده عالی آموزش و پرورش, سرمایه گذاری وضعیت به dire straits با کمتر از بودجه مشکوک ثبت نام دانشجویی و غیر منتظره هزینه های آموزش از راه دور و استرداد دانشجويان مسکن و ناهار خوری پول است.

“اولویت ما بود و مطمئن شوید که ما می تواند ارائه و در ادامه به ارائه یک تجربه با کیفیت برای دانش آموزان ما, و ما فکر می کنیم ما قطعا رفتن به قادر به انجام دقیقا همان است که” Saliman گفت.

هنوز هم دانش آموزان و خانواده ها رفتارهای زمانی که ثبت نام برای کالج زیر نمونه الگوهای Saliman گفت.

در تخته سنگ مس — بزرگترین CU موسسه با بیش از 35 ، 000 دانش آموزان در سال 2019 — تعداد دانش آموزان ثبت نام شده در طول سال تحصیلی پیش بینی شده است باقی می ماند پایدار Saliman گفت. ورودی کلاس انتظار می رود که کمی کوچکتر از سال گذشته جبران افزایش ثبت نام از دانشجویان. دانشجوی کارشناسی ارشد ثبت نام هستند و پیش بینی می شود کمی بالاتر است.

اما ثبت نام در دانشگاه کلرادو کلرادو اسپرینگز روند 14 درصد به 16 درصد پایین سقوط با توجه به بودجه ارائه رجنت دریافت پنج شنبه.

در مس دنور که به طور معمول ثبت نام بسیاری از دانش آموزان از چین بودجه پیش بینی شده است به کاهش 9% در درجه اول با توجه به آمار به غیر مقیم ثبت نام. غیر مقیم شهریه است که انتظار می رود به کاهش 17 میلیون دلار با توجه به بودجه ارائه شده است.

“این بی سابقه است,” Saliman گفت. “معمولا در دوران رکود اقتصادی شما ثبت نام کردن ولی قطعا در معرض خطر بیشتری از نظر ثبت نام در این رکود به خصوص وقتی که می آید به دانشجویان بین المللی به طوری که یکی از تفاوت های بزرگ. نیز وجود دارد رفتن به هزینه های جدید را در این رکود ما تا به حال هرگز به آدرس مثل قبل مطمئن شوید که ما می تواند به حفظ یک محیط امن اجتماعی-حقوقی محیط زیست و نگه داشتن همه چیز را تمیز می کند.”

به 250 میلیون دلار بودجه ضربه به CU دانشگاه ها به طور کلی شامل $153 میلیون دلار از پول فدرال از مراقبت عمل اورژانس صندوق امداد ایجاد شده در پی COVID-19. بدون فدرال دلار, CU بودجه را دچار $403 میلیون از دست دادن گفت: Ken McConnellogue مس سیستم سخنگوی.

بخشی از ضربه مالی از 140 میلیون دلار یک بار دولت به قطع بودجه به مس اگر چه کلرادو دانشگاه ها هیچ غریبه ای به محاصره بودجه دولت است. کلرادو در رتبه 48 در کشور وقتی که می آید به دولت بالاتر از بودجه آموزش و پرورش به این معنی بسیاری از دولت های تحصیلی موسسات را مجبور به کاهش, افزایش شهریه و کارآمد تر در هزینه های خود را برای سال.

برای کمک به جبران پولی فشار همه دانشگاه ها و CU سیستم اداری خواهد بود موضوع را به کارمند furloughs استخدام تاخیر و خروج از پوزیشن های باز پر نشده. بیش از 7,700 کارکنان در سراسر CU دانشگاه تحت تاثیر قرار خواهد شد صرفه جویی در بیش از 1.4 میلیون دلار با توجه به ارائه.

در پاسخ به کروناویروس جدید همه گیر کمک کرد که با ارنج زدن این کشور به رکود اقتصادی و فشار منابع مالی برای آمریکایی ها در سراسر کشور, CU رجنت رای دادند ممکن است برای نگه داشتن شهریه تخت برای تقریبا تمام دانش آموزان در سراسر چهار دانشگاه برای 2020-2021 سال تحصیلی — یک حرکت CU مقامات به نام بی سابقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de