مس بولدر وعده تغییر سیاست به آدرس نژادپرستی

دانشگاه کلرادو بولدر بلافاصله تصویب تغییر سیاست به آدرس برابری و نژادپرستی نظاممند در دانشگاه صدراعظم فیل DiStefano اعلام کرد در نامه ای به دانشجویان و استادان و اعضای هیات پنج شنبه.

DiStefano متعهد به همکاری با جامعه دانشگاه را به “سریع و پایدار و پیشرفت به سمت واقعی سهام و ورود که بسیاری از شما خواستار از من, ما, دولت و هر یک از دیگر.”

قتل مردم توسط پلیس را برانگیخته تظاهرات و خواستار تغییر در سراسر کشور و مس بولدر دانش آموزان باید به طور مشابه خواستار تغییرات از پردیس رهبران.

“به عنوان رهبر یکی از ملت ما پیشرو در تحقیقات عمومی دانشگاه, من برای اولین بار می خواهید اذعان به این که ما موفق به پرورش یک به طور کامل ضد نژادپرستانه متنوع و فراگیر و استقبال از فرهنگ برای همه در دانشگاه ما جامعه” DiStefano نوشت. “من همچنین باید اذعان و متعهد به درک بهتر اثرات مداوم خشونت علیه مردم سیاه و سفید در جامعه ما و در سراسر ایالات متحده است.”

آغاز این هفته پردیس را به روز رسانی هیات علمی و کارکنان شیوه های استخدام و استخدام دانشجو و حفظ سیاست.

که شامل اجباری ضمنی و تعصب های آموزشی برای افرادی که در جستجوی کمیته و کسی که رای در ارومیه استخدام تخصیص بودجه برای حمایت از استخدام متنوع, کارکنان, ارزیابی سیاست های خود را به مطمئن شوید که پردیس استخدام از مدارس که حمایت از جوامع رنگ و در حال توسعه برنامه های کاربردی و پذیرش اشکال است که اهمیت و تنوع سهام و ورود در محوطه دانشگاه.

همه دانش آموزان و کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل اطرافیان آموزش DiStefano نوشت و دانشگاه را توسعه ضد نژاد پرستی بخش مس 101 یک دوره مقدماتی برای دانش آموزان سال اول.

همراه با سیستم دانشگاه, CU, تخته سنگ را در ارتباط آن با کلرادو تادیبی امکانات به فروش می رساند که دفتر مبلمان ساخته شده توسط زندانیان.

دادخواست آغاز شده توسط کنونی مس تخته سنگ دانشجویی اموزش Woldemichael و اخیر فارغ التحصیل اولیویا گاردنر خواسته است که مس قطع روابط با گروه کلرادو اصلاحات و بولدر اداره پلیس. DiStefano نیست آدرس مدرسه در ارتباط با اداره پلیس و یا درخواست دیگر خواسته های هر چند این نامه را متعهد به درگیر شدن با مس اداره پلیس و گروه های دانشجویی برای درک متقابل و شفافیت و پاسخگویی است.

Woldemichael گفت: او شوکه شده بود به خواندن DiStefano بیانیه از جمله زبان که آینه او و گاردنر خواسته است.

“این یک گام بزرگ در شروع به تغییر پردیس فرهنگ است. فقط یک مرحله است,” او گفت:. “من قطعا امنیت احساسات از آنجا که ما باید کار را به انجام و هنوز هم برای دیدن این بازی. اما این چیزی است… یک پیروزی کوچک.”

در حالی که اذعان به متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان DiStefano نوشت که هر کسی که نمی خواهند به احترام به حقوق دیگران و یا پذیرش دیگران باید “تجدید نظر در توانایی خود را به عنوان یک عضو سازنده جامعه ما است.”

برخی از تغییرات در حال حاضر موجود در پردیس ورود تنوع و تعالی در دانشگاهیان طرح که تصویب شد در اوایل این سال است. این طرح اجرا خواهد شد بلافاصله DiStefano گفت.

مس تخته سنگ را از تنوع سهام و تعامل جامعه مشغول به کار در حال توسعه طرح و مسئول حصول اطمینان از اجرای آن گفت: معاونت باب Boswell.

“این بسیار مهم است برای ما به عنوان یک نهاد در این معنا که استادان و دانشجویان و کارکنان همه می خواهم برای دیدن تغییر” Boswell گفت.

تغییرات پنج شنبه اعلام کرد نشان می دهد مس تخته سنگ تعهد از منابع انسانی و مالی نظر Boswell گفت.

“ما نیاز به یک فرهنگ که در آن مردم احساس می کنید که آنها در حال خوش آمدید در این دانشگاه و این چیزی است که ما نیاز به انجام اگر ما می خواهیم به گسترش پژوهش های آموزش و خدمات به عنوان یک اولویت و مطمئن شوید که افراد احساس راحتی در محوطه دانشگاه بدون در نظر گرفتن آنها از کجا آمده و چه فکری خود گرایش دارد,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de